Strugurasi de Sept-Oct 2011 ( 52 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

may eu ti-am mai vazut sitel, e fain si pretui si lucrusoare.. insa pb mea e ca sunt cam reticienta la shop online.. singura mea reticienta e ca prefer sa simt materialul...ru personal nu suport anumite texturi.. insa poate vine momentul sa sparg gheata..
Dar sincer nota 10 cu +

23+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

merci frumos, seidana. :)
poate spargi gheata cu noi, garantez calitatea. hainele sunt aduse de aici, din UK si la fiecare produs scrie din ce material e facut.
si oricum se pot returna.
suntem seriosi

19+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

merci frumos, seidana. :)
poate spargi gheata cu noi, garantez calitatea. hainele sunt aduse de aici, din UK.
si oricum se pot returna.
suntem seriosi

19+ cu

zebraroz.ro


nu cumpar sa returnez.. am pus ochii pe ceva dar deocamdata nu m-am apucat de shopinguit ...

23+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

eh, ziceam daca e sa nu-ti placa materialul.

anyway, cand ai chef si daca ai chef.

ce rau mi-e in mama ma-sii...

19+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

May eu ma uitasem pe sait de la inceut ,frumoase hainutele si accesibile la pret. Acu' ma manca deshtele,si ma gandesc,oare sa moara si capra vecinului si sa ma apuc sa raportez la moderatori si alte persoane care isi fac reclama la saiturile proprii de hainute aduse din UK?

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 23+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

merci.
lasa-i, Lali :)) pe mine m-o fi bughit moderatoarea sau m-a raportat cineva, ma stii. eh, noi sa fim sanatoase.

19+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

May eu m-am uitat de mult la site-ul tau si mi se par super hainutele , la fel si preturile.

20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

La ceas de noapte vin cu vesti: e 80% fetita!! Datorita faptului c-am avut de asteptat 45 de minute in sala de asteptare mi-a facut cadou o eco 4d, si inca o repriza de 5 minute saptamana viitoare doar pt sexSa vedem clar cu cine avem de-a face.

Dupa ultima eco (de la stat) ar trebui sa am 16 sapt + 3 zile. Toate masuratorile zic ca am 16 sapt + 1 zi(asta eco e la privat), cu exceptia lungimii de la crestet la fundulet care corespunde la 17 s+4 zile, deci...sa inteleg ca o sa am o lungana? mama zice ca daca-i asa lung e baiat! eu i-am vazut cracii, nu atarna nimic acolo, insa se vedeau 2 umflaturi mici...sa fie labiile? sa fie oole?
na, pana saptamana viitoare mai stau in dubii...

nu mi-a spus gramajul...doar lungimea crestet-fund: 12cm

Am sa urc si o poza cu micutul meu alien

Va pup

Dbunny si Daniel (23.11.2006)
I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara spune:

Buna tuturor burticilor!
felicitari Dbunny - orice este, sanatos/a sa fie! Am vazut ca in Romania CRL (adica lungimea crestet - fundulet) da varsta ecografica a sarcinii; la tine inteleg ca este mai mare decat varsta calculata de la UM; asta tine de ovulatie. Eu la 15s aveam 11,68 - si e baiat, deci ori asa ori e lungana . Haine pt butica mi-am luat tot la 15s, nu se mai puteau incheia blugii sau pantalonii! Am luat de la C&A si H&M (au colectii "mama") - spor la cumparaturi
Jade - felicitari pentru semnatura! sa fie intr-un ceas bun! si multumesc pentru recunoastere este primul bebe, m-am casatorit in toamna 2008 ; deh, am fost ocupata pana acum cu altele! Despre crema - folosesc Lineance, este atat pentru burtica, solduri dar si sani, made in france. Am si eu deja 86 cm in talie...
Bujo - ce fel de seminte de in folosesti? de la plafar?!
Camady - felicitari pentru vestile bune!
Vad ca ati inceput sa mergeti la eco morfofetala de la 20s! Pe mine m-a programat in 24s! - este tarziu?

18+ cu
mioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Buna dimineata fetelor

mioara nu este tarziu si eu fac morfologia la 23 si 5 zile

Dbunny felicitari pentru pasa sa fiti sanatoase



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 23+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput