Copilasi de Iulie - August 2004 * 71

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

cristal, ma bucur sa vad ca unele lucruri nu se schimba niciodata, de exemplu felul in care reusesti tu sa gasesti cele mai amuzante lucruri de povestit, oriunde te-ai afla

daria - mie mi-e frica de bataie, sa stii ia uite aici: http://good-times.webshots.com/photo/2140085450034520309gFCcBu

carmen - tot cum ma stii, grasa, surda de-o ureche... pardon: cum ma stii, frumoasa si devreme-acasa de jumatate de an pot sa spun ca lucrez ca sofer cu juma' de norma pentru ca gradinita fetelor este la 40 min de casa. in rest tot fotograf, ca mi-e tare draga meseria asta si munca in studio. a, inca ceva, ne pregatim sa plecam si noi din tara dupa ce termina tati al doilea proiect de eoliene.

gabi - succes la Boston, sa dea Domnul sa primiti doar vesti bune! si vacanta placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Superbe Lia si Theo si ce mari au crescut wow !

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

superbe pozele. asa, plecati tati... tu un` mai pleci?;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

andrea - noi nu am mai gasit loc in hotelurile disney pentru cele 4 nopti pe care le-am petrecut acolo (trebuia sa ne mutam dintr-un hotel intr-altul). agenta a uitat sa ne faca rezervarea pe care o cerusem din ianuarie, asa ca ne-am cazat in Val d'Europe... dar tot raul spre bine, ca ne-am facut abonamente si mai mergem inca o data, poate de data asta ne ajunge

daria - da, s-au facut mari capritzele. toata lumea mi-a zis sa nu plec cu copiii amandoi, ca cea mica e prea mica sa o plimbam prin Paris si ca nu intelege nimica din Disneyland, ca mai mult o chinui etc. gresit! a fost cea mai frumoasa vacanta a noastra de pana acum. iar piticuta povesteste la toata lumea de "tul efel", "pilatzii pitel pen" si "pintzesele fumoatze"

carmen - plecam colea in Europa, la Viena. cand ma gandesc la Marina... cred ca e ca si cum nu am pleca nicaieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Duamnele, multumesc frumos pentru urarile de ziua mea...pe care am petrecut-o tare bine, la caldura si mare, in Cipru.
Despre tabara, astept sa va decideti pentru perioada. Din punctul meu de vedere e ok din 6 aug, asteptam rezultatul votului
Ioana-ganglionii pot sa ramana umflati si cateva luni...radu de la infectii si raceli repetate are unul care nu s-a retras nici acum Eu i-am innebunit pe toti dr cu intrebari despre ganglionii astia si toti mi-au spus cam acelasi lucru, ca dispar in timp...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

ina si ioana - eu am un ganglion marit din copilarie, care nici nu a mai crescut, nici nu s-a mai micsorat. sanatate puiutilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Fetele, fetele pot si a doua saptamana din august.
Dadaca a aflat ieri ca 2 saptamani sta fi`sa asa ca prima saptamana o voi pasa pe Giulik pe la fete si a doua suntem free sau invers

O zi faina tuturor, aici e soare si cald

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Pai ma bucur ca se poate totusi incepand cu 6 august, eu asa m-am setat deja
Voi reface lista imediat ce am un pic de timp, vad ca au aparut deja "dezertori" dar intelegem situatia, Black Sea is Black Sea sa ne-ntelegem, da? (adevarul este ca eu nu m-as mai duce la Black Sea nici de frica, atat de tare m-au intaratat hotelierii nostri plus conditiile de pe plaja, nici nu se compara cu nivelul serviciilor pe care, la aceeasi bani, le ai in alta parte).

Mie azi dimineata husband mi-a spus ca nu mai e nevoie sa ne mutam in UK ca uite.. "a venit vremea din UK la noi" , Mirciulica mi-a spus ca el se va face politist cand va fi mare (Pe la 4 ani Victor dorea sa fie pompier) iar Victor uitandu-se in oglinda: "mami, cu ochelarii astia si cu cravata arat ca un om din parlament" ... am zambit tot drumul pana la birou din aceasta cauza



Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Deci 6 august ???
Votam ???
io votez atunci cu DA.

hihi, i-am zis aseara Giuliei ca am pleca cu trenul pe la 11 din Oradea si ajungem in Predeal pe la 8 seara ... m-a intrebat cum e toaleta in tren

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Pe intercity e super ok toaleta.

Andries

Mergi la inceput