Copilasi de Iulie - August 2004 * 71

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

6 august it is si pentru noi!
(ma rog, ptr noi ar fi ok oricum )
Andries ce tare Victor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunny spune:

...nu nu suntem dezertori .... si nici nu ma dau in vint dupa hotelurile de la mare ( daca e mergem probabil la 2mai ) doar am lucrat in turism 13ani si am vazut tot ce se poate vedea in tara si afara .
Problema e ca nu as vrea sa faceti grupul bazindu-ne pe noi ... daca reusim sa tragem o fuga si sa gasim prin jur de inchiriat. Venind cu masina din Londra ... am invatat sa numai fac planuri marete .
Si mie mi-ar place sa merg in alta parte la mare ...dar la noi e un 'trebuie' in fiecare an sa mergem sa o vedem pe mama acasa. Si asa tin copilul un an fara sa o vada si vice versa. Plus ca drumurile in Ro ne costa cit am da pe o vacanta de o sapt decenta in alta parte. Dar nu putem sa le avem pe toate

Copilul are sapt asta SATs - teste ..el nu zice nimic - habar nu are , dar il vad ce e obosit . A reinceput tenisul din nou , a uitat tot ce a facut acum 2 ani ... dar le prinde repede.

O zi buna si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Dragelor, dezertez si eu de la tabara, imi pare tare rau, am concediu o saptamana in iulie, rezervata pentru mare si probabil continuarea in septembrie plus cateva zile obligatori intre Craciun si Revelion. Sefa mea de la Londra pleaca toata luna august si sunt singura pe HR...
A doua problema pe care trebuia sa o rezolv tinea de vesnica situatie " ce fac cu Matei in vacanta", asa ca am rezervat un loc la o scoala / gradinita particulara pentru toata luna august. O saptamana la mare (bulgaria?), plus 800 RON gradinita respectiva, plus cheltuielile cu scoala ne darama rau bugetul...
In plus, am promis ca fac eu o pomenire la 3 ani de cand s-a dus mama, pe 3 august...Daca reusesc sa fug cateva zile, vin direct la Busteni...

Am vazut pozele cu vrabiutele frumoase

Fug..dar revin! Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Am revenit...si am reusit sa pun ceva poze de la botezul finutului nr.3 (sunt din Octombrie anul trecut :)... mi-a trebuit ceva timp

http://community.webshots.com/album/580184270VxMFQj?vhost=community&start=0



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

http://entertainment.webshots.com/photo/2502632400102114542FkaByq
Roberta, un mare wow pt voi

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

gabi, sunteti frumosi
az`nuapte m`am visat in concediu... in africa;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

io am dureri de cap obositoare de doua zile, deci nu pot zice mare lucru azi:(

o zi buna s-avem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

carmen mama, numai exprima-ti dorinta si se face
Numa' ca vezi ca pt toate safari in angola tb sa semnezi declaratie ca minele antipersonal sunt pe barba ta. Asa ca safari in Kenia


ce misto ca ca intalniti!!!!

Vrabiuta, ma bucur sa mai aud de voi!Ce ati crescut!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Mani, deci ai facut turism 13 ani? wow... pai esti nepretuita vis-a-vis de sfaturi de vacanta, te-ai gandit sa-ti faci agentia ta?


Andries

Mergi la inceput