Pufi veseli de ian-feb 2010 (19)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Bea, nyny, BF vreau si eu TURBO JAM asta....
nu le am cu torrentu, dar pe ODC nu il gasesc defel....
am instalat si un torrent , dar procep ca downloadezi de la niste link-uri prin softul de torrent...dar nu gasesc free, ma pun sa imi fac cont sa platesc nu stu cati 9-10 ceva lire dolari, euro sa ma register etc

HELP! Daca puteti....daca nu... raman la cele 7 CD uri de Pilates si 8 min abs pe care nu le fac oricum

de Yannis




cine il are...nu poate sa-l trimita pe transfer. ro? pe mail?

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

PENTRU MAMICI SI BEBICI...

JUCARII PENTRU PITICI...

HAINUTE BAIETEI...





N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

cum trebuie aia facut?
eu il am dar cum fac transferul
am si aia de 20 minute
si aia cu 40 de minute..........

Bea, mamica fericita de Ivan(14.01.2010) si 10+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Beatrice1982

cum trebuie aia facut?
eu il am dar cum fac transferul
am si aia de 20 minute
si aia cu 40 de minute..........

Bea, mamica fericita de Ivan(14.01.2010) si 10+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!



Intri pe transfer punct ro si il incarci acolo, o sa iti trimita un link pe email, poti sa-i faci fw in mailul comun.

Imi pare rau de patania cu Ivan, sper sa nu mai trageti asa sperieturi.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui Beatrice1982

cum trebuie aia facut?
eu il am dar cum fac transferul
am si aia de 20 minute
si aia cu 40 de minute..........

Bea, mamica fericita de Ivan(14.01.2010) si 10+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!



Intri pe transfer punct ro si il incarci acolo, o sa iti trimita un link pe email, poti sa-i faci fw in mailul comun.

Imi pare rau de patania cu Ivan, sper sa nu mai trageti asa sperieturi.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



Hai ca am eu putin timp liber... o sa incerc chiar acum



Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Nu stiu daca o sa reusesc. L-am lasat sa se incarce de o gramada de timp si tot la 0% e. Il las oricum toata noaptea... sa vedem.



Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

1 %

Inseamna ca o sa reusesc. O sa dureze cam mult, dar o sa mearga.



Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Buna dragelor,

Mire si Nyny , chiar azi eram hotarata sa intru si sa si scriu ceva cand am vazut ca sunt chemata la apel si mi-a fost ;
Nyny m-ai pus sa-mi folosesc neuronul gandindu-ma de ce as putea fi suparata pe tine... ca m-ai confundat ??? nu , scumpa, nu ma supar deloc pe voi, va iubesc pe toate ;
Mire asa e, cum ai spus , a fost perioada cu sarbatori super aglomerata, pe langa agitatiile zilnice aferente copilului mic a trebuit s-o fac si pe gazda, avand patru zile la rand musafiri, si dupa tot stresul ca sa fie totul ok mai primesc si " a mancat si copilul in sfarsit???" - asta find soacra sau " copilul nu a dormit bine la pranz ca i-ai schimbat locul"... ma rog ... de=ale so_acrei, ei ce-i pasa astepta sa i se puna masa in fatza si se plimba cu A.
In sfarsit, musafirii au venit ca doar eu i-am chemat, mai putn soacra care a si stat prea mult- 4 zile, si am fost tare fericita sa-i vad dar si obosita, macar daca as fi dat jos vreo cateva kg ca Alex, dar eu parca le-am pus, asa ca trag si eu tare acum cu la propriu;
Din ce-am mai citit:
Simply, Baly, Ayanna si Iulenca sa fiti sanatoase, sa aveti o viatza plina de impliniri si fericire langa puiutzii vostri dragi
Ruxita daca vrei sa-i dai lapte de capra lui Kay, mai bine mai cere nishte pareri, mie mi-au zis doctorii ca nu e bun pana la 3 ani... de ce, am uitat, am sa mai intreb
Sorina nici noi nu avem semn de la BCG, facem si noi ce faceti voi, sa ne spuneti
Bea am citit ce greu ti-a fost zilele trecute cu Ivanelul, draga de tine,plus patania de azi...
Azi A. se uita in oglinda si a contientizat cu ce era imbracata, avea o vestutza de blugi, se uita ba in oglinda ba la vestutza, ii ridica marginile cu mainile s-o vada... imi venea s-o mananc. Vrea toata ziua afara, de cum se trezeste imi arata hainele si ma trage spre usa, acum cu vremea asta e cam aiurea, dar prin mall nu ploua; Si ce ma mai da gata e ca are momente cand intru in camera dupa vreo 30 minute cat am facut vreo treaba, alearga la mine si ma strange de picior "mama-mama"
I-am facut testul PORTAGE, mi s-a parut o chestie interesanta sa-ti evaluezi copilul , plus ca ti se da un ID si poti sa intri din nou pe acelasi test cand vrei, sunt mai multe repere de dezvoltare;
E foarte solicitanta iubita mea, ca si ai vostri sunt sigura, dar nu vreau ca asta sa ma impedice sa intru pe forum, chiar am gasit aici o gashca super si imi sunteti tare dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Am vazut ca vorbeati de H&M si ca nu erati prea entuziasmate ...Eu am fost inainte de pasti la Botosani ca s-a deschis un magazin C&A si am gasit foarte multe lucruri dragutze pt A., pentru mine nici n-am avut timp sa caut, si la preturi acceptabile fatza de zara, plus ca erau reduceri; eu am primit foarte multe haine de la c&a pt A. de la prieteni care mi le aduceau dn strainatate si de abia asteptam sa se deschida mai aproape de Iasi ca pana la Buc, e prea lung drumul...
Ne-au mai iesit s noua 2 dinti cei de sus, asa ca acum ne laudam cu 4, dar se pare ca am o mica vampiroaica langa mine caci si caninii sunt pe drum;
gata ma bag la somn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Mi-am mai adus aminte...
Bea spanacul este foarte bun si sanatos daca-l pui in salata asa crud cum e el , eu pe langa o legatura de salata verde pun si una de spanac, ridichi, ceapa verde , boabe de porumb daca vrei o salata mai consistenta si marar si e suuuuper bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

danasor...wb!! miss u...si multumim de test.

bea...mami ! prin ce ai trecut azi si noi avem o problema cu cataratul....pe masa...pe scaune...pe canapele....pe tot...sper ca e doar o faza




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput