Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (190)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:




La multi ani fete scumpe si dragi Mara si Sara!!! Sa va dea Dumnezeu bucurie multa in viata si sanatate! Sunteti niste frumoase si stiu ca veti fi si norocoase!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

MsBB...subiect greu de digerat si pt noi ai deschis...eu incerc pana la un punct sa nu ma bag, adica il mai las si sa-l smotoceasca, dar doar atunci cand il strange putin de capsor, sau cand se urca peste el, sau cand il trage de obraz...ma fac ca nu vad. Oricum Luca riposteaza imediat, e tare simpatic. Aproape ca il sperie pe Vlad
Mai nasol atunci cand ii da vant si cade cu capul de parchet sau, mai rau, de gresie..cand il strange de gat sau ii pune perna pe fatza in pat in timp ce eu incerc sa fac un pipi cu stres in el si cu usa deshisa la Wc. Atunci reactionez mai dur, adica fie zbier NUUUUUUUUUUU, fie ii explic cu o nota mai sus de ce nu e ok ceea ce face, etc. Nu pot fi suficient de calma asa cum am mai vazut mamici pe aici pt care am toata admiratia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

La Multi Amisori frumoaselor noastra MARA si SARA! SA fiti sanatoase si viata sa va fie plina de noroc si frumusete!

Alysh you rock! Rad singura prin casa cand mi-i imaginez pe blonzii tai luptandu-se si pe tine nervoasa pe buda

MsBB si eu trec prin clipe grele cu viata in 4 dar la noi e din cauza mea si a sotzului iubit nu a Ilincai! Nu stiu ce avem de suntem foarte nervosi, stresati si cum la Mara nu putem sa urlam ne ramane biata Ilinca. Desi mari prostii nu face, in nici un caz nu o ciumageste pe aia mica...Dar uite asa, cand nu ai probleme ti le faci Noi incercam sa ne impartim copilandrii. Adica dc eu ma joc cu ilinca, ii acord 100% atentie chiar dc mara urla in fundal nu ma misc. Asta cand sunt ambii parinti acasa, of course

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

Ylari felicitari pentru liniutze Asa cadou mai rar|!
Merge Eva pe role? De unde le-ai luat si ce marime sunt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

MsBB, eu nici dupa aproape trei ani n-am rezolvat problema asta. Am incercat si cu pedepse, si cu frumosul si vorbit si explicat. Pe moment zice ca da, a inteles, ma intors cu spatele si iar sunt unul in carca altuia si isi trag scatoalce. Ma pun intre ei, ii despart, iar le explic, mai si tip la ei cand ma ignora. Numai calma nu sunt....
La incept Raducu doar incasa, acum sunt parte in parte. Cumnata-mea mi-a zis ca ai ei s-au batut asa frateste pina spre 18 ani Ce m-o mai astepta, ufff!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Mara

Sara


va urez sa aveti o copilarie fericita,cadouri frumoase, torturi delicioase si parinti adevarati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

La multi MARA!!!!!!!
La multi ani SARA!!!! Sa fiti fericite, sanatoase si sa aveti parte de tot binele din lume!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

multumesc la toati fetili de urari!! Pupaturi - si nu va mai enumar, ca is pe fuga


Reusii sa o sun pe Alina anto fix la ora de nastere a piticei. Din conincidenta, evident, ca io stiam ca e nascuta la 12 35 si sunai si io cand apucai -la 12 55, si de fapt cica la 12 55 e nascuta [:D}

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

La multi ani Sara!!!!
La multi ani Mara!!!!

Sa cresteti mari, sa fiti sanatoase si sa aveti parte de o viata numai cu bucurii


Lilly 35+ , mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Multi ani traiasca,
Multi ani traiasca,
Laaaaaaaa muuuuuuuuulti aaaaaaaaaani ...

Cine sa traiasca,
Cine sa traiasca,
Laaaaaaaa muuuuuuuuulti aaaaaaaaaani ...

Mara si Sara sa traiasca,
Mara si Sara sa traiasca,
Laaaaaaaaaaaaaa muuuuuuuuuuuuuuuuuuulti aaaaaaaaaaaaaaaaaani ...

Fetelor frumoase, sa fiti sanatoase si sa va ajute Dumnezeu in tot ceea ce faceti.

Mamici dragi, Cleo si Alina, sa va traiasca minunile, sa fie sanatoase si sa va aduca numai bucurii. Va imbratisez cu drag. si





cu drag toate mamicile !




Mergi la inceput