Ianuarie - Februarie 2011(31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_m

Fetele, inca o intrebare! Noroc ca e ziua pe sfarsite si scapati de mine!
Aveti idee daca s-a deschis H&M in mall Vitan? Initial au zis ca il deschid in martie, apoi au amanat pe aprilie ... Oare l-au deschis?

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica




de vitan nu stiu..stiu ca in plazza si cotroceni l-au deschis sigur.



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Si in Baneasa Shopping City.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina
Botezul Catalinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

buna seara dragi mamici, si insanatosire grabnica bolnavioarelor, Tunde, Sonia, Gabiv, si restul...k nu mai stiu

mie imi cade parul rauuuu, am fost azi si m am tuns, si mi am luat si de imbracat pt botez
maine facem rotarixul, am emotii, sper sa nu avem efecte adverse

in rest...treburi zilnice, nimic interesant



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Simo in legatura cu SZ-ul tau, eu am saltea semi oropedica Prestige. Cand am luat-o eu acum 6 ani era printre cele mai bune, dar acum se gasesc multe alte marci. Am inteles ca la depozitele de mobila din Ghencea se gasesc multe modele si marci.
Cu cadrul insa m-ai lovit - habar n-am ce sa iti zic. Eu am din lemn (de fapt MDF).

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Intrebam de H&M ca am inteles ca au hainute de copii foarte dragaute. De acolo i-a luat nasha pt botez. De mine cel mai aproape e Vitan si acolo m-as duce ca restul sunt cam departe.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Mai, si noi tre sa schimbam salteaua din 2 motive - e foarte tare (am vrut superortopedica si al meu sot o uraste, mie nu mi se pare asa nasol) si au aparut urme de mucegai pe partea care vine in jos. Are 4 ani vechime si e Dormeo, parerea mea e ca n-ar fi trebuit sa se intample asta dar ma rog...Acum sigur vreau una tratata antiacarieni si antimucegai. Intrebarea mea e urmatoarea: cat o fi de tare aia ortopedica prin comparatie cu asta? dar aia semi-ortopedica?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina
Botezul Catalinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Mai au hainute dragute pt copii la Zara si la C&A - io-s fan C&A cu state vechi, spargeam cardurile prin Germania, unde ajungeam des cu serviciul, cand inca nu aparuse in RO.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina
Botezul Catalinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Fetelor, un articol f interesant (de pe prima pagina DC)
http://www.desprecopii.com/info.asp?id=3057
[diferenta intre infectie bacteriala si una virala]

mi-a placut mult asta "Daca poti face un bebelus - de peste 3 luni - sa zambeasca la tine, e clar ca nu e chiar asa de bolnavior si isi va reveni repede. Exista chiar si un studiu stiintific american care demonstreaza acest lucru."


Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

Mai, si noi tre sa schimbam salteaua din 2 motive - e foarte tare (am vrut superortopedica si al meu sot o uraste, mie nu mi se pare asa nasol) si au aparut urme de mucegai pe partea care vine in jos. Are 4 ani vechime si e Dormeo, parerea mea e ca n-ar fi trebuit sa se intample asta dar ma rog...Acum sigur vreau una tratata antiacarieni si antimucegai. Intrebarea mea e urmatoarea: cat o fi de tare aia ortopedica prin comparatie cu asta? dar aia semi-ortopedica?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina
Botezul Catalinei


pai..saltelele te duci si le probezi..te cateri pe ele si vezi care e mai ok.
apoi...saltelele dormeo trebuiesc aerisite,scrie pe site la ei.. o data la nu stiu cat timp se intorc nu stiu cum..sa se aeriseasca prin niste gauri. vezi la ei pe site ce zice. de aia a facut mucegai.



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

M-am uitat pe eticheta de la salteaua mea si e ortopedica, nu stiu de unde am scos-o cu semi-ortopedica. Oricum noua ne place super mult! E tare dar foarte comoda. Nu cred ca as putea dormi pe una mai tare.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput