Nunta secolului - vazuta de noi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

Mey in tot cazul mie mi-au placut fragmentele de eticheta din the punch. Ceva de genul oaspetii dupa ce iau o gura de ceai trebuie sa puna canuta in cescuta la loc... si lingurita se invarte SE-NW:))


Oricum saraca fata a asteptat atat. Dupa ce o terminat studiile n-o miscat un ac doar, doar nu face vreo miscare gresita. O planta ornamentala draguta in asteptarea destinului:)) Nordicii au printese mai active cu bune si rele:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Pai daca mami si tati aveau multi bani ,ce sa faca saraca?Cica avea nu- s ce job la un moment dat,ceva de forma oferit de niste prieteni ai parintilor ei,ca sa vaza platitoru' de taxe ca -s cuplu modern domne,muncesc .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

putem vedea nunta in direct,vineri de la 10.cred ca mai pe toate posturile tv.am vazut ca unii si-au instalat chiar corturi pe strada,langa palat,doar doar vor vedea mai bine.

si in biserica au adus nu-stiu-ce pomi inalti de cativa metri;totul va fi decorat cu zeci de mii de flori,cica din drag pt mireasa( are pasiune pt ele)

ma rog,fiecare cu destinul lui!

daca eram si eu printesa....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Dar exista zvonuri ca, din cauza casatoriei cu camila Camilla, printul Charles va renunta in favoarea fiului lui, William si ca de aceea William si Kate se grabesc sa se casatoareasca.
----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11



Se grabesc??? Sunt impreuna de 9 ani! Era graba dupa 9 luni, nu dupa 9 ani. Lumea a poreclit-o "Waity Katie" for a reason

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!


Au fost despartiti.

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monabella spune:

Mey a fost un articol la rubrica de moda din Financial times in ziarul de duminica in care autoarea discuta cum trebuie sa te imbraci la nunta secolului ajungind la concluzia ca rigorile impuse de coroana sint oribile; toc nic mare nici mic, simulacrul ala de palarie care nu tine de ploaie si nu are nici un fel de functionalitate si deux piece cu fusta la nivelul genunchiului. bleah! Soacra-mea se imbraca asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Cum spune Christopher Hitchens, daca il iubeste cu adevarat pe William il va lua de acolo si va fugi in lume sa nu ii distruga familia si pe ei. Ma uit la Kate si parca o vad pe Diana la casatoria cu Charles, proaspata ca o garofita, apoi incet, incet au distrus-o aia. Sper din suflet sa nu aiba si Kate soarta ei(nu ma refer la moarte, ci la o viata plina de tristete)

Adriana mami de Isabelle Marie - 7 luni si Aidan Alexander - 5 ani
A ticket to hell has never been funnier

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

ce nu-nteleg eu este de ce-n romania pe la toate emisiunile kate e numita cenusareasa.din cate am citit tipa provine dintr-o familie bogata, nu royala dar bogata. deci sa-mi explice si mie cineva ce-nseamna sa fii cenusareasa(moderna).ca-n presa straina nimeni n-a numit-o cenusareasa , dimpotriva toti spun ca provine dintr-o famile instarita.
wil seamana f bine la dantura si zambet cu diana, la chelie cu charles dar e sarmant. si kate pare destul de indrazneata. diana avea o timiditate aparte. ma rog poate a fost si f tanara cand s-a casatorit. caci daca mi-aduc bine aminte in timpul divortului pe la tv diana aparea destul de indrazneata, si avea si alt stil de imbracaminte- rochii mai scurte si m mulate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

ce nu-nteleg eu este de ce-n romania pe la toate emisiunile kate e numita cenusareasa.din cate am citit tipa provine dintr-o familie bogata, nu royala dar bogata. deci sa-mi explice si mie cineva ce-nseamna sa fii cenusareasa(moderna).ca-n presa straina nimeni n-a numit-o cenusareasa , dimpotriva toti spun ca provine dintr-o famile instarita.
wil seamana f bine la dantura si zambet cu diana, la chelie cu charles dar e sarmant. si kate pare destul de indrazneata. diana avea o timiditate aparte. ma rog poate a fost si f tanara cand s-a casatorit. caci daca mi-aduc bine aminte in timpul divortului pe la tv diana aparea destul de indrazneata, si avea si alt stil de imbracaminte- rochii mai scurte si m mulate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:



Citat:
citat din mesajul lui Rayuela

ma bucur ca merge principesa Margareta si nu pseudo printul Paul de Romania,se pare ca numai in Romania ii merge figura de printisor.


asa-zisul "print" Paul nu face parte din Casa Regala a Romaniei, deci nu ar fi putut fi invitat in aceasta calitate



Denn die Ferne ist niemals dort, wo man sich befindet. (Janosch)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Regele Mihai a participat/va participa la toate trei "nuntile secolului" http://www.washingtonpost.com/world/hes-seen-it-all-before-romanias-ex-king-michael-i-at-his-3rd-uk-royal-wedding-since-1947/2011/04/27/AFKDsVxE_story.html
Avand in vedere si descendenta nu vad cum ar fi putut fi invitat printul Paul in locul Regelui Mihai.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput