Nunta secolului - vazuta de noi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns en_kvinna spune:

Mie imi place tare mult de cum se imbraca sotia lui Paul de Romania. Ma uitam la stirile despre ei doar din cauza aia. Are ea un aer de aristrocrata cum rar se mai gaseste. Dar poate doar eu vad asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

Ntzz... printre neinvitatii de frunte este Sarah Ferguson... Acus ma intreb ce o descalifica cel mai tare: ca o divortat de Andrew si o tinut-o din scandal in scandal sau ca a fost prietena buna a Dianei.


Mey la "muritorii de rand" macar la nunta, la botez si la groapa se cam aduna cu totii.... In rest numa de bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui AB_AC

Ntzz... printre neinvitatii de frunte este Sarah Ferguson... Acus ma intreb ce o descalifica cel mai tare: ca o divortat de Andrew si o tinut-o din scandal in scandal sau ca a fost prietena buna a Dianei.


Mey la "muritorii de rand" macar la nunta, la botez si la groapa se cam aduna cu totii.... In rest numa de bine.



Daca fostul tau sot ar fi prins ca incearca sa te insele si sa te fraiereasca de bani, dat in gat in toate ziarele si pe toate canalele tv, ti-ar mai arde sa-l inviti la nunta nepotului tau? Eu nu cred.




----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui AB_AC

Ntzz... printre neinvitatii de frunte este Sarah Ferguson... Acus ma intreb ce o descalifica cel mai tare: ca o divortat de Andrew si o tinut-o din scandal in scandal sau ca a fost prietena buna a Dianei.


Mey la "muritorii de rand" macar la nunta, la botez si la groapa se cam aduna cu totii.... In rest numa de bine.





Nici Obama nu se afla pe lista invitatzilor!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui AB_AC

Ntzz... printre neinvitatii de frunte este Sarah Ferguson... Acus ma intreb ce o descalifica cel mai tare: ca o divortat de Andrew si o tinut-o din scandal in scandal sau ca a fost prietena buna a Dianei.


Mey la "muritorii de rand" macar la nunta, la botez si la groapa se cam aduna cu totii.... In rest numa de bine.





Sau faptul ca au prins-o si filmat-o cu camera ascunsa cum cerea bani ziaristilor sa ii puna in legatura cu Casa Regala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

La subiectul acesta pot spune cat de mult nu-mi place de William? ;)) Mi se pare ca-i ca taica-so :D.

Guestus, unde esti?? Nici la nunta secolului nu apari si tu cu vreun comentariu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Dar exista zvonuri ca, din cauza casatoriei cu camila Camilla, printul Charles va renunta in favoarea fiului lui, William si ca de aceea William si Kate se grabesc sa se casatoareasca.
----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11



Se grabesc??? Sunt impreuna de 9 ani! Era graba dupa 9 luni, nu dupa 9 ani. Lumea a poreclit-o "Waity Katie" for a reason

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

Corect am zis din scandal in scandal..., nu?

Citat:

Daca fostul tau sot ar fi prins ca incearca sa te insele si sa te fraiereasca de bani, dat in gat in toate ziarele si pe toate canalele tv, ti-ar mai arde sa-l inviti la nunta nepotului tau? Eu nu cred.


Da ce se-nsoara Andrew? Poate vrei sa zici prietena mamei si ex-sotia de prost gust a unchiului. Si parca prin ianuarie se spunea ca William a trecut-o pe lista de invitati. Evident regina are alte prioritati.

Fergie are multe defecte si e sursa de scandal si soc, dar pe vremea cand eram e tanara si ma uitam dupa toalete Fergie era in toate tabloidele... avea o suta de kile, un sot absent o soacra prezenta si o cumnata care n-o ducea cu nimic mai bine...

In fine eu ce voiam sa zic e ca daca inviti tirani precum regele Marocului si printul mostenitor al Bahreinului... Sarah e mic copilas pe lista de pacate facute in viata asta.

Parca si regele Cambodgiei o primit invitatie dar n-a fost interesat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Da' e nunta lor,invita pe cine vor,in definitiv!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Chiar ma intrebam de ce nu exista si pe DC un subiect despre nunta lor ca aici, de cand si-au anuntat logodna, dau mereu la tv despre ei atat de mult incat daca n-am stiut pana acum ca prince William are o relatie cu cineva si ca o cheama Kate acum am visat noaptea ca am fost la engagement party si ca am stat de vorba cu prince Harry...foarte politicos omul in visul meu si fara aere

Oana_B

I love pink!

Mergi la inceput