Ianuarie - Februarie 2011(30)- Paste fericit!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misssexy spune:



PASTE FERICIT


Mami fericita de Alessia Timeea (26/01/2011)

https://picasaweb.google.com/100089500739033024696/ALESSIATIMEEA?authkey=Gv1sRgCOCh7pDuiJPGDg#





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebect spune:

Mirela2
Esti o femeie extraordinara .Dupa cum stii, eu nu intru prea des dar cand am timp, citesc si atunci cand pot si stiu sa raspun cuiva, raspund, cu drag. Si eu am doi baieti si vad cat este de greu si de multe ori m-am gandit la tine cum reusesti sa te descurci cu trei? Raspunsul a venit imediat. Daca tu te-ai organizat si vezi ca te descurci este pentru ca esti o femeie puternica,o mama desavarsita, curajoasa si cu un mare caracter.Pe langa asta nici macar nu esti genul care sa se laude cu eforturile pe care le depune, vazandu-se usor ca nu doresti sa fii recompensata, pt ca faci totul natural, considerand ca asa este normal si ca asa ar face orice mama adevarata.Poate ca altcineva s-ar plange pana la infinit si ar cere fel de fel de ajutoare de la sot, mama, tata, bunici etc.
Chiar daca partenerul de drum uneori greseste si uita ce are langa el, bucura-te de cei 3 barbatei si de parinti.
Va urez un Paste Fericit si Hristos a inviat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Hristos a inviat!

Pupici si Paste fericit!

Gabriela
Mami fericita de Tudor (21.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

Hristos a Inviat

Buna fete dragi, am intrat mai deloc din cauza de cearta cu jumatatea, am observat k s-a cam "purtat" treaba asta, cred k a fost ceva in aer.

Despre noi mai nimic......crestem mari si frumoase.

Va doresc un PAste Fericit alaturi de cei dragi, multa sanatate, iubire, liniste sufleteasca, implinire si tot ce este mai bun si mai frumos sa va inunde sufletele.

Daca se reglemeteaza situatie ne mai "citim".

Alina, de Maria Raysa (17.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

HRISTOS A INVIAT





----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

HRISTOS A INVIAT!
PASTE FERICIT TUTUROR ALATURI DE FAMILIILE VOASTRE!

Sa va dea Dumnezeu sanatate voua si familiilor voastre, fericire, implinire, liniste in suflete, sa iubiti si sa fiti iubiti!

Alina, mamica super fericita de Anais Maria.

"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tierry spune:

Hristos a Inviat!

Sa va fie sufletul plin de pace in aceste zile alaturi de toti cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

La multe lunite bebelusilor!
Bebe Iris
Bebe Tudor
Bebe Adeline Fienke

Printi DIANA de Kitzy!


Am f la slujba de la 6.30 la 8.30..am inghetat ca un kkt

Fac cinste cu mic dejun sfintit la biserica..=oua rosii,mielut,painica,fructe,verdeturi!
asta e obiceiul la noi

Stau pe capul vostru acum.baietii dorm..au fost la inviere azi noapte.

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

Hristos a Inviat

roxx am citit blog-ul tau...ce amintiri...si eu mergeam cu tata sa luam lumina .Si este foarte adevarat ce ai spus tu ... de Pasti se vine, nu se pleaca .se petrece in familie, alaturi de cei dragi!Si eu sunt intru totul de acord cu tine, o sa il invat pe Andrei ce inseamna traditia, nu rafturile din supermarket.Vreau sa se mandreasca cu mine si sa zica " Mami face cei mai buni cozonaci !" si cel mai bun drob, si cele mai bune sarmale...si e cea mai modesta hahahaha.
Foarte frumos ai scris...m-am emotionat...

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

HRISTOS A INVIAT!!PASTE FERICIT DRAGELE MELE!!

Zicem si noi La multi ani sarbatoritilor de ieri, de Sf. Gheorghe, si multumim petru urarile la adresa lui tati nostru, i le-am citit in direct, va multumeste. Am fost impresinata ca ati stiu, ca v-ati amintit.

la multi ani Camelia de Shine!!! Sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa scumpete ce esti!!!

La multi ani sarbatoritilor de azi, voi pui micicare mai adaugati o lunita la falcutele voastre!!

Noi ieri am fost la Campina, la un party de dez-motz, au stat copiii mei o zi intreaga afara, ba Robert a mai dormit 2 ore in casa, dar Ana a stat NUMAI AFARA!! SI I-A PLACUT MAXIM!!! La un moment dat am vazut un muc, ca era soare, dar si vant; dar e ok, amandoi am mancat aseara de-au spart, ce mai aerul curat e sanatate curata!!!

Acum am ciocnit oua, papat drob, si iesim in Herastrau!!! Dupa amiaza vrem sa iesim iar la aer, poate bagam un Snagov mic. roxx voi ce faceti azi?

PASTE FERICIT TUTUROR!!!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput