Strugurasi de Sept-Oct 2011 (43)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador
oricum in sarcina este indicat sexul numai cu prezervativ (sperma contine prostaglandine , ce duc la contractii si deschiderea colului) De aceea este indicat sa faci sex cand ai depasit termenul de nastere , ca o poate declansa

ps:eu acum vb de lucruri sfinte , n am mai facut sex de cand am conceput copilu


Ha haaaa iti spun eu ca-s povesti...la Dani incepand din saptamana 38 am tot practicat si tot degeaba, la 40 de saptamani am rupt apa si tot n-am dilatat

E buna tema: sexul! aveti chef? faceti ceva? fugariti sotiorul sau va fugareste?

Eu primele 2 luni aveam chef, insa-mi era frica sa fac ceva, acum nu mi-e frica dar nu mai am chef...cand fu tica nu fu tache...stiti bancu ala?

13+

Dbunny si Daniel (23.11.2006)
I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Dbunny.. same here.. cand era chef nu era voie, acu am chef cateodata dar fie sotu e la servici fie imi e frica , fie ma simt ca o virgina ( astept mom special )

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

la mine nici nu mai conteaza daca am chef sau nu , pt ca nu se poate sub nici o forma , am interdictie totala
dar in schimb , am niste vise erotice , mamaaa , neneee , adevarate filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Si eu sunt in aceeasi stare

Jade, am avut si eu la inceputul sarcinii

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

o odisee de virginutze suntem , niste sfinte , ce sa mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Al meu sot se chinuie sa il adoarma pe Paul,sa purcedem operatiunea care nu s-a mai intamplat de 3 saptamani .Il aud cum i icanta" na-ni na-ni ,PAul,fa na-ni,ca sa o adoarma tati si pe mami" ...

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 20+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Al meu sot se chinuie sa il adoarma pe Paul,sa purcedem operatiunea care nu s-a mai intamplat de 3 saptamani .Il aud cum i icanta" na-ni na-ni ,PAul,fa na-ni,ca sa o adoarma tati si pe mami" ...

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 20+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii



si mami nu se lasa deloc adormita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Al meu sot se chinuie sa il adoarma pe Paul,sa purcedem operatiunea care nu s-a mai intamplat de 3 saptamani .Il aud cum i icanta" na-ni na-ni ,PAul,fa na-ni,ca sa o adoarma tati si pe mami" ...



Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 20+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii








Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Al meu sot se chinuie sa il adoarma pe Paul,sa purcedem operatiunea care nu s-a mai intamplat de 3 saptamani .Il aud cum i icanta" na-ni na-ni ,PAul,fa na-ni,ca sa o adoarma tati si pe mami" ...



Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 20+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii



si mami nu se lasa deloc adormita


Poi de,cand am eu chef ori e la munca ori doarme ca-i venit din tura de noapte,sau sunt pe la naiba-n praznic pe la soacra sau la sora. Cand are el chef ori dorm pe mine,ori am nervi de nici nu indrazneste sa spuna ceva,ori nu adoarme Paul decat dupa ce adormim noi amandoi

Dbunny eu nu il stiam ,l-am citit acum ...

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 20+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Al meu sot se chinuie sa il adoarma pe Paul,sa purcedem operatiunea care nu s-a mai intamplat de 3 saptamani .Il aud cum i icanta" na-ni na-ni ,PAul,fa na-ni,ca sa o adoarma tati si pe mami" ...

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 20+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii



ce nebune sunteti...

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput