FIV la Sibiu (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

adijo,asa cum a scris si adinutapop,dr chicea e foarte ocupat dar este si foarte bun.Eu cand am luat decizia sa merg la dr Ispasoiu m-am orientat si dupa acest aspect,insa acum sunt ambii ocupati:)Faci o alegere foarte buna daca te decizi sa mergi la Sibiu...Bafta!

Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

adijo iubita eu sunt la dr. Chicea , eu am fost incantata de el si sper din toata inima sa ma ajute sa-mi realizez visul de a deveni aici la Sibiu. E adevarat ca cele mai multe fete de aici de pe forum sunt la dr.I si am auzit de multe reusite la acest doctor, insa eu sunt la dr.Chicea am mare incredere in acest doctor si de fiecare data cand ma aflul fata in fata cu el am impresia ca e gand la gand cu mine si asta imi da speranta sa merg mai departe .Sa nu fi dezamagita ai ales un doctor bun sa ai incredere in el , cu siguranta vei reusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Mersi mult fetelor. deocamdata merg doar la o consultatie; sunt o veterana intr-ale Fiv-urilor , din pacate; vreau sa vad si parerea celor de la Sibiu referitor la esecurile mele. Si daca imi plac poate raman aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

adijo daca te mai putem ajuta cu ceva sa sti ca noi suntem aici sa ne incurajam una pe cealalta in felul acesta depasim mai usor momentele acestea tensionate Multa bafta !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

adijo,daca nu te superi poate ne impartasesti si noua problemele tale si istoria FIV-urilor...Iti doresc sa-mi implinesti visul cat mai repede.
Sarbatori Fericite pentru toate fetele de aici,sa va aduca iepurasul tot ce va doriti,sa fiti sanatoase,sa va tineti puiutii in brate cat mai curand!

Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

*adijo,iti doresc sa-ti implinesti visul cat mai repede!Succes maxim!

Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Fetelor mi-a iesit antimulerianul AMH 0,26,valori: perioada feretila 1-8,postmenopauza <0,4
Sunt distrusa.Mai pot face ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

llary,nu te speria si suna la Sibiu.Si eu am anticorpi antispermatici si dr I zice ca nici nu conteaza si ca se poate ramane oricum cu aia(eu am si val fff mica peste normal).Nu te speria,parca dr I s-a mirat cand i-am dus si eu antimulerianul(mie mi-l ceruse dr din BV),asa ca asteapta o parere avizata legata de aceasta analiza...

Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

lorelei mrs,
tu cat il ai?
Tamys tu l-ai facut? cat il ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Antimulerianul e in limite normale(valoarea nu o mai stiu),dar parca retin ca dr I s-a mirat ca am facut si analiza asta...La mine anticorpii antispermatici au iesit un picut peste limita.
Ai incredere,ca o sa fie bine!Doamne ajuta!

Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare.

Mergi la inceput