FIV la Sibiu (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

ilary,daca vrem sa ne vedem visul implinit,trebuie sa luptam,sint fete pe forum care m-au uimit prin perseverenta lor cu 5-8 FIV-uri,cu sarcini oprite din evolutie.... de la care am avut de invatat:nu renunti-cistigi,multa putere iti doresc si tie!ai facut AMH ?astept sa-mi scrii pe mail!Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

llary ceaiul de cretisoara ajuta la cresterea endometrului , dupa Paste vreau sa incep sa beau o cana pe zi
bytzi scuza-ma dar nu prea stiu sa-mi activez PM am tot incercat dar cred ca nu ma pricep

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

tamys,multumesc mult pentru gandul tau frumos,asemenea iti doresc si tie...Stiu cat de mult ai patimit,dar sigur vei avea parte de un FIV norocos acum.Sa dea Doamne Doamne sa nu mai zabovim prea mult pe aici,sa ne vedem la odisee toate
Ca si remedii naturiste folosesc ceaiul de cretisoara si mierea cu scortisoara.Ce e drept nu sunt chiar consecventa,caci mai si uit.
Byti,merci frumos pt parola...Tu ne incurajezi pe toate,poate putem si noi sa te ajutam aici cu un sfat
Banuiesc ca Alina06 e deja mami fericita acum.Te vom urma si noi curand!



Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Tamys,nu stiu cum dar ai reusit,ai PM
Lorelei,multumesc mult,esti o dragutza,in ce zi de CM esti?cind preconizezi ca incepi Femostonul?sa suni la clinica in prima zi de CM sa stie ei si apoi ii trimiti rezultatul de la ecografie,ti-a dat sa iei si aspenter,medrol??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

bytzi,multam fain.CM ar trebui sa vina cam in 27 aprilie,am emotii cu eco aia in primele 3 zile,sper sa ma programeze cineva daca sun de pe o zi pe alta pt eco...Mi-a dat doar Femoston din ziua a 3-a de luat.Nu stiu daca imi va mai da si alt tratament...

Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

bytzi multumesc frumos pentru parola , nici eu nu stiu cum am reusit sa-mi activez PM-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

popif, Lyette, SimonneL fetelor nu mai stim nimic de voi , ce mai faceti ??? ati inceput stimularea ???
Pupici pentru toate fetele !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Fetelor, vad ca majoritatea celor de aici merg la Dr I.; de Chicea ce stiti? merge careva la el? Mi-a fost recomandat..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

bitzy noi nu avem preferinte ..baiatul vrea ''orice , numai sa nu fie fata''..vrea sa aiba si el cu cine se juca , dar ia-m explicat ca atunci cand bebelusul va avea 5 ani el va fi mare gata de insurat..anul acesta ii facem buletinul..si acum ii este si lui indiferent

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinutapop spune:

Adijo, amandoi sunt dr. f. buni, cred ca dr. Chicea este putin mai ocupat decat dr. Ispasoiu.
Dar si dr I este din ce in ce mai cautat si apreciat.

Mergi la inceput