Strugurasi de Sept-Oct 2011 (39)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

Fetelor, pai eu nu am deloc sentimentul ca ar fi baiat. dc ma intrebati pe mine 905%e fetita

19 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Buna, Camady.Cum merge cu invatatul?Pe cand examenul?

Buna, Lali Cum v-ati distat?

Andreea pe cand eco?


Si eu merg azi la eco sa vad ce mai face bebelina.Nu am mai vazut-o de 4 saptamani.




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

Pe 4 mai.

19 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

oooo bravo! Ai reusit sa te epilezi cu ceara pana la urma?
Eu nu stiu ce sa ma fac ca ma doare de mor. Cred ca bag lama.

19 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Hai ca mai este putin Pai eu cu ceara ma fac ca nu ma doare si am zis ca daca nu ma doare nu-mi da nici contractii ca nu stau cu abdomenul incordat.Eu am burtica mica si am putut sa ma fac.Sa vedem de la 6 luni ce ma fac.Cred ca o sa merg la cosmetica dar eu cu lama nu ma fac.Poate ai citit din urma ieri am avut niste peripetii cu ceara




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neatza burtici frumoase....

Eu sunt mai bine, doar mi-a venit sotul acasa....
Sunt nervoasa doar pt ca in o zi am pierdut 300 lei, am vrut sa luam cabina de dus (la oferta era 1900 lei acum e 2200), si nu vreau sa dau atatia bani pe ea.. 1900 mergea dar oricum e prea mult pt noi ...

ANDREEA ma bucur tare tare sa te vad... cand mergi sa vezi ce ascunde surprizA? de abia astept sa o vad si eu pe minune.. sa ii vad ochisorii, pun pariu albastrii ca ai sotului si par cret...

ANNARE... mai des pe la noi ca ne facem griji...

ZUBI.. cand termini la tine hai si pe la mine, ca eu am de gand sa stu sa treaca curatenia pe langa mine...

HELENA... asa mamica, nu merita ticalosul sa aiba copi, nu merita sa il botezi pe bebe cum e el, pune-i numele care iti place cel mai mult.. e copilul tau....oau 13kg... eu am ajuns la 7.5 si is tare

CAMADY... te-ai mai odihniT?

Fetelor eu pe baby o simt tot ca falfaituri ... si e sapt 20... NAtalia imi zicea ca asta din cauza ca am placenta anterioara... mai aveti vre-una pb din astea? eu sunt ingrijorata... ma bate gandul sa merg luni la medic sa o vad . Ma delcar PARANOICA!

19+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Seidana nu mai sresa strugurasul.Intai simti falfaituri si apoi lovituri ca o inimioara batand Trebuie sa vina si loviturile si sa vezi atunci




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Seidana nu mai sresa strugurasul.Intai simti falfaituri si apoi lovituri ca o inimioara batand Trebuie sa vina si loviturile si sa vezi atunci




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!






Rachel hai ca intorc fundul... am simtit ceva azi mai puternic.. niste lovituri mai jos de buric... da inca nu is f dumirita ce e cu ele... gaze sau pitik

A.. decla +0.6 kg castigate sapt asta .. TOtal 7.5 kg

19+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Buna dimineata!

Am fost aseara la consultatie, colul este inchis nu au aparut dureri la palpare, herpesul bucala nu il afecteaza deloc pe bebe dar nici nu mi-a dat voie sa ma ung cu vreun medicament - i-am zis ca mi-am pus tinctura de propolis si a fost de acord cu asta si chiar sa stiti ca a inceput sa imi usuce deja buba. referitor la faptul ca ma panicasem ca mi se aplatizase burta in week-end mi-a spus ca absolut normal sa isi mai schimbe forma pentru ca acum inca mai are loc sa se aseze cum are bb chef. mi-a dat sa iau supliment de fier pe langa Elevit. Si cam atat. :)

Lori 20+ fericita cu Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

A! si inca ceva! mi-a zis ca trebuie sa o simt pe bebelina zilnic. in cazul in care nu o simt o zi sa merg la medicul de garda sa ii asculte inimioara macar.

Lori 20+ fericita cu Mara

Mergi la inceput