Clubul ursuletilor & ursuletelor de novdec2010(28)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

Si mie imi cade parul rau, dar rau de tot, si nici n-as putea zice ca am prea mult. noroc ca e zbarlit si voluminos tare, ca nu se vede ca am ramas doar cu 3 fire...
mi-e si frica sa ma tund, ca s-ar vedea cat a ramas




Mami de Cristiana (29.12.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

Si mie imi cade parul!!!! eu care aveam la par, mereu ziceau ca vreau sa am mai putin sa nu mai stea asa infoiat, no' acum mi s-a indeplinit dorinta, ca am ramas cu jumatate din cat aveam... si asta nu ar fi cel mai grav, mai grav e ca tre' sa il strang toata ziua in urma mea, si ca il gasesc de multe ori pe hainutele lui Alex, sau cand ma trage de par (in marea lui iubire), ramane cu manuta plina de fire lungi
De tuns m-am tuns, nu mult vreo 10-15 cm, si e mai rau ca nu mai intra tot in coada ca macar sa cada numai cand il desfac, cade mereu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

De-aia nu ma tund eu, in primul rand ca vad firele de par (pe perna, pe pat, pe jos, peste tot) si in al doilea rand ca pot sa-l tin prins. A, si in al treilea rand, nu se vede atat de tare ca nu mai e decat cateva fire...




Mami de Cristiana (29.12.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eea_farcau spune:

nici nu stiu ce sa scriu despre noi... cel mic ... creste mare il cheama Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eea_farcau spune:

acu trebuie sa ma pun si eu sa citesc pe forum mai mult ca sa pot sa va cunosc ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eea_farcau spune:

noi suntem din zalau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eea_farcau spune:

piciul meu e tare grabit ... vrea sa faca de toate incusiv ce nu ar fi ok pt varsta lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eea_farcau spune:

sunt pentru primadata pe forum am mai citit eu cateodata dar abea acu m-am gandit sa ma inscriu in forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymona spune:

Sugubina, te-am vz azi in IOR pe la 18. am trecut una pe langa alta pe aleea aia de jos de langa lac. Imi pare rau ca nu te-am abordat, dar vorbeam la tel si aveam cu mine si un sot ciufulit din cauza ca cica am vb la tel o ora si el a impins singur la carut si l-a sters de bale pe bb in acelasi timp. Bineinteles ca exagereaza....:)). Maine iesi? poate ne intalnim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

Citat:
citat din mesajul lui anymona

Sugubina, te-am vz azi in IOR pe la 18. am trecut una pe langa alta pe aleea aia de jos de langa lac. Imi pare rau ca nu te-am abordat, dar vorbeam la tel si aveam cu mine si un sot ciufulit din cauza ca cica am vb la tel o ora si el a impins singur la carut si l-a sters de bale pe bb in acelasi timp. Bineinteles ca exagereaza....:)). Maine iesi? poate ne intalnim...

Mami fericita de Clara Maria (01/02/2006) si Robert Alexandru (21/10/2010)
POZE


Offf barbatii astia, si chiar daca l-ar fi sters si l-ar fi impins in acelasi timp, daca erai singura (si sunt ferm convinsa ca esti singura cu el de multe ori ca noi toate)cu bb nu ii mai curgeau balele si se impingea carutul singur, nu?

si eu ma gandesc de multe ori ca nu vezi un barbat cu marsupiu/ sling/ wrap cu bb si cu ghiozdanul de cumparaturi in spate, sau cu caruciorul plin de cumparaturi, si sa le mai si urci la cine stie ce etaj in bloc fara lift, si cu-n bb marait de cele mai multe ori ca asa se intampla de obicei... oooffff

sunt sigura ca ati inteles ce am vrut sa spun

Mergi la inceput