Clubul ursuletilor & ursuletelor de novdec2010(28)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Buunaaa!

Soare si cald, ce bine-ar fi sa avem la fel si de Paste. Noi maine vom pleca la Pitesti si nu stiu cand o sa mai intru, m-am programat la diverse proceduri de infrumusetare, apoi sambata vom face vizite, duminica e Pastele si luni plecam la Tg Jiu. Ce rpd a treut timpul asta. Avem copii mari, de-acum.

In alta ordine de idei, imi cade parul groaznic. Mi-e si frica sa ma mai spal pe cap. La inceput, primele 3luni, efectiv mi s-a regenerat parul la greu, in loc sa-mi cada, mie-mi crestea. Dar de 2-3 luni, nu ma mai inteleg cu podoaba capilara. Norocul meu ca il am des si inca nu-mi fac griji, dar e normal sa cada asa mult?

Va doresc o dupa-amiaza frumoasa, ies cu Danaint si cu bebeii nostri prin parc si la o mica shoppuiala. Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Dragutele multumesc de gandurile bune, va pupez! Azi e suare si parca si dispozitiunea mea s-a mai schimbat. Dupa kineto mergem in paaarc!

Sunset f buna intrebarea, si eu am cit ca tre sa dam apa deacuma. Dam plata? sau o fierbem? cum ?

ana_o da e normal sa cada..La mine a mers Sampon moale de la Hofigal si Chelstop tot de la ei. Cade ff putin, fata de o perie intreaga, si cum cadea la spalat de plangeam!

Puficele va roaga sa le dati un vot la concurs.

Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eea_farcau spune:

buna !!! ne primit si pe noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

Buna, feteleee!! Am lipsit neiertat de mult, dar am citit, ca intotdeauna, tot.
Beatrice, da , cucu! Multa sanatate iti doresc!
Anya, ce dragalas e vikingul.Nu cred ca s-a ingrasat de la lp, e putin totusi, poate a avut puseu de crestere.
Ana_o, have fun! Paste fericit la Pitesti!Pupici lui David!
Eu , ca si Claudia (Misticgirl), am si cursurile pe cap, si lucrarea de disertatie, pe care nici nu am inceput-o si un bebelus care se misca non -stop, se framanta, se plictiseste in 3 sec de orice jucarie, umbla dupa NOU in continuu....nu doarme ziua, mai nou, nu mai doarme bine nici noaptea. Nu stiu ce are, se trezeste plangand, suge un pic, iar doarme 40 de min, iar se trezeste..... Cred ca e de la dinti, are deja 2
Am incercat cu bona si nu imi mai trebuie.Nu isi dadea prea mult interesul, sau eu sunt o mama nebuna, asa ca i-am zis "pa pa", si nu mai vreau bona. Stau eu cu bebe, am sa ma descurc intr-un fel sau altul si cu el si cu scoala.
Fetelor, gata, pana la urma plecam in Anglia. Vara asta nu mai scap, ca am terminat masterul si sotul nu mai poate amana contractul din Anglia.O sa ma termine umezeala de acolo, cu problemele mele de coloana, dar asta e. Nici singur sa plece acolo si eu aici nu vreau.
M-am intins, scuze, dar mi-a fo dor de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

Sugu, esti o mama super si ai niste fetite absolut superbe!Tot respectul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

Citat:
citat din mesajul lui eea_farcau

buna !!! ne primit si pe noi?

Bine ai venit ! Scrie repede 10 mesaje ca sa scapi de moderare si sa ne citesti in timp real! Spune-ne despre tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

La multe lunite Sunset!

Ana, distractie placuta si Paste cu lumina sa aveti!

Simona_maris, bine ai revenit! Si nu-ti mai face atatea ganduri cu problemele pe care le-ai putea avea in Anglia. o sa fie bine, pentru ca o sa fiti impreuna, si asta e cel mai important.



Mami de Cristiana (29.12.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Siomna Maris, asa, un cuvintele-doua asteptam din partea ta!Lasa ca Anglia e frumoasa!

Ia sa mai strigam noi catalogul: Tinkerbell, Syl...

Ana si mie imi cade parul rau. Cand scriau fetele ca au probl cu podoaba capilara, eu nu stiam ce e aia...acum mi-a venit si mie randul.
Pe mine cand ma luati cu voi la shoppuiala? Pai Dana, nu asa ne-a fost vorba??






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Raleli, acum vad ca treci printr-o perioada dificila.

Mergi la inceput