Strugurasi de Sept-Oct 2011 (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Mikka .. nu fii dezamagita.. si eu ma asteptam la baietel.. insa dupa ce mi-a trecut starea de soc am fost atat de fericita incat nu pot explica...FELICITARI!

Lore... sa creasca mare si sanatoasa.. de fapt mai intai sa vina la mami in brate cu bine.. FELICITARI
Placenta posterioara e ok.. nu e de rau.. e normala

Creola
.. sughitul ei, desi nu ma crede nimeni ca am simtit cu adevarat asa ceva, ma umple de bucurie ...

Bujo... eu cu sotul suntem de aproape .. insa tot diferiti in felul de a gati.. eu il trimit la ma-sa de nu ii place ce fac eu de mancare

19+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Ma pun la modificat listuta de fetite.... avem 12 pana acum si 6 baieti... cate un baiat cu 2 fete

19+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

gata modificat...

CAMADY.. pe unde umbli?

Fetelor stiti careva ceva de ATHOSIK ???

19+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Neata!
Poftiti la o , ceai, lapte, ce doriti.

lore felicitari pt pasa!!!!
Vai, daca si bebele meu e fetita, dau de baut. Daca e baiat, o sa dea ta-su de baut

O zi frumoasa tuturor!

de si15+

bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Neata fetiliii ! Multumesc pt felicitari!


Mikka felicitari pentru pasarica si tie!

Acum chiar ca am umplut odiseea de fetite...

Sa aveti o zi frumoasa plina cu bucurii! Asteptam vesti bune in continuare!

Lori 20+ fericita cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Fetelor, daca aveti pe cineva in Italia, este promotie la magazinul online Prenatal, setul Chicco Trio Scoop, la reducere 50%, cu 250 euro. Uitati www.prenatal.it/shop/Promo-Promo-Volano-gli-sconti/CHICCO-Trio-Scoop-America-000000000000436001.htm?startValue=&rangeValue=&prevVisit=&navAction=jump&navCount=3&level=product&id=000000000000436001" target="_blank">aici.

de si15+

bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Buna dimineata gravidutelor

inutsa eu nu cunosc pe nimeni in italia si sunt asa de frumoase




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Seidana sa-i schimbi caruciorul lui maryyan.Nu mai este albastru ci roz.

Lai il are albastru, iar andr@ il are tot albastru.




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

buna dimineatza:) eu dau cafelutza astazi, nu am mai dat de mult.

In primul rand : La multi Ani ancaroro si Anilansa imi cer scuze de intarziere, dar am avut o ultima saptamana mai blue si chiar fara motiv(probabil vremea asta ca a ninssssssssss grrrrrrrrr:)))) duminica era soare si ningea .....

In al doilea rand:) Felicitari pentru eco, pentru aflarea sexului bebelului, pentru pote(ca eu nu am vreau si eu pofteeeeeeee, vreau sa mor de pofta sa pap cv:((( (vai nu credeam k ma voi auzii spunand asta vreodata)

Astazi am ajuns si eu la jumatate de drum:)am facut 20 de saptamani:) peste 9 zile morfofetala abia astept sa l vedem pe bebe iar:D poate poate ne arata si ce este(ar fii super nu alta)

si eu am facut saptamana trecuta ardei umplut, si ieri am facut chiftelutze si cand a intrat sotul spusese cu zambetul e buze ai facut iar ardei? hehehe dar i-au placut si chiftelutzele:):)))))

sincer nu stiu ce sa mai gatesc,, azi am spus k bag la cuptor niste pulpe de pui cu cartofi ceapa si confimente... sa vedem ca pana la ora 4 cand o sa gatesc eu am timp sa ma razgandesc

E aiurea ca mie nici sotu nu mi da idei de mancare... il intreb ce ar mai manca si imi spune nu stiu:))))))))(apoi nush stiu sa fac adica nu fac nimic:))))) dar trebuie sa papam nu?

Va pupic si o zi frumoasa va doresc desi al brasov este f innorat si urat unde e primavara care venise?:((((


20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

MatzaRebela, in aceeasi situatie sunt si eu.Il intreb pe sot ce ar manca si el imi zice ca nu stie Si nici eu nu mai stiu ce sa gatesc.Dar azi mancam tot ardei ca maine tinem post de carne si nu-i mai mananc tocmai joi.






Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput