Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Foxy-le spune:

Neata si de la noi. spare soare dar cu vantut.Raportez bebe plangacios din cauza de fara kk 3 zile! Nu stiu ce sa-i fac... In fund parca mi-e groaza sa-i bag ceva! poate face azi ca e terminat!!
Gabiv - eu ziceam de exercitii - uite www.fitzone.ro/cuprins/exercitii/index.php?storytopic=1&start=0" target="_blank">aici
Sper sa-ti placa. si zumba are exercitii mai statice. Nici eu nu pot topai pt ca ma dor incheieturile.Eu cu fundu sunt in pioneze. am si structura mai ...ciudata.
Va pup, duminica placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

La multi ani sarbatoritilor de azi
Fifi dulce si cuminte..sa ne traiesti 100 de ani
Rebecca/Luca/Dragos Zian/Eduard Andrei/Ana Elena/Kevin



----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004


Multumesc pentru sprijin si ajutor- tie Sfinte Doamne si Sfintei Fecioare Maria de la Sumuleu ...sa nu ne parasiti niciodata!

AMR 5!KILE


SA-TI TRAIASCA PRINTESUCA!!! PRINTE-SONIA!

Vad ca e zi mare azi!

la multe lunite RECECA, LUCA, DRAGOS, EDUARD ANDREI, ANA SI KEVIN


LA MULTI ANI SI TATI DE SONIUCA!! SA FII SANATOS, AI DOUA FETE SUPERBE SI UN BAIAT JOS PALARIA

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela din 14.01.2011


Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Lori ;multumim

Simo Trebuie sa incerc cu mierea..bag la martipan -tone!Eu care nu mancam dulciuri

Anka nu ma speria..joi mergem la vaccin.Fifi e fornaita de vreo saptamana

In legatura cu gimnastica..ma obosesc f tare..nu mai am putere.Energie as avea da nu ma tin chicioarele..Vineri abia am ajuns acasa de la bosu.Imi tremurau picioarele,cu totul ca am tinut pauza cand nu mai puteam sa fac fata
Eu am facut mult sport si nu mi la indemana sa fiu asa slabantoaca

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004


Multumesc pentru sprijin si ajutor- tie Sfinte Doamne si Sfintei Fecioare Maria de la Sumuleu ...sa nu ne parasiti niciodata!

AMR 5!KILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Anka, sanatate lui Luca, sa reveniti repede la programul dinainte de vaccin!
Lorich, sa-l insanatosesti pe Robert sa nu se prinda de Ana mica!

Tunde, sa-ti traiasca Fifitza, La multi ani si pt tati, sa fiti toti sanatosi! Brrr, zapada, nici nu ma mir atunci ca si in Bucuresti e asa frig!!!

Daca a 'testat' deja Shines vremea, noi o sa stam in casa atunci, ii facem bagajul lui tati, ca incepe la noul job in cele strainataturi de miercuri si sa fie totul pregatit. Maine mergem sa facem pasaport pt monkey princess si sa ne dea tati acordul la notar sa o pot scoate din tara.

Prima tura de fursecuri sunt in cuptor, am pus deasupra migdale maruntite, ca n-am stafide.. miroase bine in casa



Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Neata fetele!
La multe lunite dragi bebei, SONIA-DIANA, REBECCA, LUCA, DRAGOS ZIAN, EDUARD ANDREI, ANA ELENA, KEVIN!

La multi ani sotului, draga noastra TUNDE!! Si bine ai revenit pe baricade!

LORI, ce aperitiv facusi mama?... ca mor de curioasa si astia zic ca e reclama

MAIMUTICA, arunca si la ine 2-3 fursecuri, io azi nu mai fac nimic (adica nu bucataresc, ca tre sa fac ordine in dulapuri...)

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina
Botezul Catalinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

A! LORI, vroiam sa te intreb - in ce fel de tava ai facut aperitivul ala cu sunca si cascaval? Ca io am facut in tava normala de la aragaz si nu a iesit prea inalt (nici macar ca in pozele alea), cred ca e fost tava prea lata.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina
Botezul Catalinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

FOXY, fa-i masaj pe burtica in sensul acelor de ceasornic, gimnastica cu piciorusele (amandoua odata, apoi biciclete), va face singurel pana la urma, bine ar fi sa rezsti sa nu intervi cu termometre, supozitoare etc.(sa stii ca io crosetez la o lista luuunga de intrebari pt tine, vine ea zilele astea)

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina
Botezul Catalinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

ROXX, mi s-a ars prima tava, se fac ffff repede, cat am scris mesajul pe forum deja erau maronite zdravan fursecurile; deci le las mai putin de 10 min pe cel din tura a doua

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna

hop si noi
ieri am avut niste super copii, mai ales Razvan care a dormit de a rupt si a papat tot
dar azi noapte ai cui copii se frichineau

am fost ieri in Tineretului, nu i asa de fain ca n IOR
nu sunt copilasi asa de multi, numai pustani care nu se uita pe unde merg

azi o taiem in IOR
poate l pacalim si pe tati, ca ieri l am pacalit

acum ne dam pe web ca sa ne vada si Vladut
au dormit un pic si au mancat.......

LMA sarbatoritilor, sa creasca mari si sa fie sanatosi

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Foxy-le spune:

Ce pagina lata!
Bine roxx, scrie
Nu-l stimulez cu nimic pt ca mi-e si frica. Face el, dar e tare urlacios. chiar ca dupa vaccin! astia baga prostii in copiluti
,,La multi ani!'' bebelusi frumosi
Sa fiti sanatosi si plini de fericire!
Plec, ma cheama - nici nu se joaca singur . Ma oboseste cumplit! Las' ca ne facem noi mari!!

Mergi la inceput