Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Sanatate multa lui Mihaita, sper sa-i treaca repede

Rareselull meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

A fost si prima zi de lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna.


laviania multumesc.

mihaita e mult mai bine a inceput sa manance si nu a mai facut febra.
miercuri vonm merge in sfarsit la bucuresti sa facem TOXINA BOTULINICA si apoi la control neurologic.speram sa nu venim suparati de acolo.am niste emotii....
multumim ca sunteti alaturi de noi.
pupici



mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

azi am fost la bucuresti cu mihaita la controlul neurologic la un spital de renume laudat de multi SPITALUL DE COPII VICTOR GOMOIU-BUCURESTI.i-a facut toxina botulinica in picior si manuta. pe mine nu m-a lasat sa stau in cabinet si am stat pe hol. nu va spun ce a tipat....


mi-au dat lacrimile de mila lui.DOCTOR SAFER MONICA(doctor in stiinte medicale)i-a facut toxina botulinica piciorul stang in loc de dreptul asa de suparata sunt....d-ta nu a mai desfacut o fiola de 18 milioane ca sa-i fac in dreptul cum trebuia.CE PARERE AVETI MAI FETELOT CATE GRESELI SE FAC IN SPITALELE DIN ROMANIA.......DEACEEA ARE MIHAITA SI HEMIPAREZA DREAPTA TOT DATORITA NEGLIJENTEI PERSONALULUI MEDICAL
TREBUIE SA-I RECLAM CA ALTFEL NU SE MAI POATE!!!!!!II ROGI CU BANI SA-TI FACA COPILUL BINE SI TOT DEGEABA.

ieri am fost la comisia de evaluare cu mihaita.

asteptam din momemnt in moment sa ne sune de la busteni cand se elibereaza un loc pentru a merge la recuperare.


va multumim din tot sufletul ca sunteti alaturi de noi si ne ajutti cumparand produse de la bazar.
va pup.



mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui gatea1980

buna fetelor

azi am fost la bucuresti cu mihaita la controlul neurologic.i-a facut toxina botulinica in picior si manuta. pe mine nu m-a lasat sa stau in cabinet si am stat pe hol. nu va spun ce a tipat....


mi-au dat lacrimile de mila lui.i-a facut toxina piciorul stang in loc de dreptul asa de suparata sunt....d-ta nu a mai desfacut o fiola de 18 milioane ca sa-i fac in dreptul cum trebuia.


ieri am fost la comisia de evaluare cu mihaita.

asteptam din momemnt in moment sa ne sune de la busteni cand se elibereaza un loc pentru a merge la recuperare.


va multumim din tot sufletul ca sunteti alaturi de noi si ne ajutti cumparand produse de la bazar.
va pup.



mama unui inger mihaita darius


Mi se pare incredibil! Cum adica a gresit piciorul? Pai ce aici era vorba de vreun tatuaj si nu conta unde se facea interventia?
Doamne cum scapa medicii astia asa usor. Cand este vorba de o procedura de care depinde recuperearea si asa grea a unui copil, cu influenta asupra intregii lui vieti, verifici de 1000 ori inainte sa faci ceva si dai dovada de responsabilitate.

Sa plateasca din propriul buzunar cealalata fiola daca a fost superficiala in ceea ce a facut! Nu-i afaceteaza celalalt picior acum? Poate avea influente negative asupra lui? Nu poti sa-i faci reclamatie?


Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna.
nu stiu daca ii va afecta celelalt picior.am sunat-oi si i-am zis si a zis ca nu se intampla nimic. doar nu imi zicea ca i se va intampla ceva............

asa a patit dragutul si la nastere fdatorita neglijentei lor plateste acum toata viata.m-am uitat mai atent si sunt 3 intepaturi la piciorusul sanatos iti dai seama......


nu stiu de ce atata nepesare din partea lor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui gatea1980

buna.
nu stiu daca ii va afecta celelalt picior.am sunat-oi si i-am zis si a zis ca nu se intampla nimic. doar nu imi zicea ca i se va intampla ceva............

asa a patit dragutul si la nastere fdatorita neglijentei lor plateste acum toata viata.m-am uitat mai atent si sunt 3 intepaturi la piciorusul sanatos iti dai seama......


nu stiu de ce atata nepesare din partea lor...




Reclama-i! Nu se poate asa ceva! Daca nu din proprie initiativa, atunci cu amenintarea reclamatiei si a scandalului de presa sa-si faca treaba cum trebuie. Sa plateasca pentru ceea ce fac.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Ajutati-l pe Iustin sa ajunga la RMN


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

Asa este tomaca. trebuie sa-i reclam pe cei de la spitalul Gomoiu ,dar crezi ca , castig ceva. tot ei ies la suprafata.
Nu -ti mai spun ca am fost programata si la d-ta lui neurolog TELEANU RALUCA care se afla in acelasi spital si nu a vrut sa ne primeasca ca, ori facem injectia ori mergem la ea.ce parere ai???a zis sa venim alta data parca eu stau la 2 pasi de Bucuresti.nu te gandi ca nu sunt atenta cu ele....dar cred ca s-au saturat de atatia bani,nu-si mai dau deloc interesul medicii din Romania din pacate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:



Mihaela,am fost si eu internata cu fetita la Spitalul Gomoiu si te inteleg destul de bine.

Cand m-am internat acolo ,mi-a spus o doctorita ca Ionelei i-a scazut hemoglobina din cauza mea ,ca nu i-am dat eu sa manance si ea avea sangerari digestive,in halul asta si-a permis sa ma jigneasca si mai zicea ca ea vine in fiecare zi la noi sa vada ce facem si eu in 3 sapt cat am stat acolo ,am vazut-o doar o data cand m-am internat si o data la externare si am mai avut eu unele neplaceri acolo ,dar nu as mai vrea sa intru in detalii.

Sincer,chiar imi pare rau ce i s-a intamplat baietelului tau si sper sa nu-i afecteze cu nimic.


Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna mikaela,



te cred din tot sufletul prin ce ai trecut. numai cine nu trece prin asa ceva nu crede cat de neglijenti sunt medicii din spitalul de copii v,. gomoiu bucuresti.

sanatate multa ionelei, sa se faca bine sa nu mai apeleze la serviciile lor.

te pup


mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA FETELOR


NOI SUNTEM BIUNISOR FAEM RECUPERARE ZILNIC .DEOCAMDATA NU A A PARUT NICI O PROBLEMA LA PICIORUS LA MIHAI IN CIUDA FAPTULUI CA I S-A FACUT 3 INJECTII GRESIT(TOXINA BOTULINICA) IN PICIORUSUL SANATOS

SPERAM NICI SA APARA PE PARCURS. DOAMNE FERESTE.!


VA PUPAM SI VA TINEM LA CURENT IN CONTINUARE DESPRE EVOLUTIA LUI.
MULTUMIM CA SUNTETI ALATURI DE NOI SI NE SPRIJINITI!

VA PUPAM



MAMA UNUI INGER MIHAITA DARIUS

Mergi la inceput