Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna.
fragrant8 si theophillina multumesc din suflet fetelor. ptr. ajutor.sunteti niste dragute.cu ajutorul tuturor poate reusim sa-l facem mai repede bine pe mihaita.
pupici si weekend placut va dorim.
pupici




mama unui inger mihaita darius.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA FETELOR
Luna aceasta s-au strans la bazar ,cu ajutorul vostru ,suma de 151 ron,7 euro,100 dolari.
Din acesti bani am reusit sa-i cumparam lui mihaita tratamentul naturist si sa platim cateva sedinte de kinetoterapie.va multumim din tot sufletul,sunteti foarte inimoase si va doresc multa sanatate atat copilasilor cat si voua.
nu am cuvinte sa-mi exprim bucuria ca sunteti alaturi de noi.


o seara linistita si cat mai placuta




MAMA UNUI INGER MIHAITA DARIUS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

Scuze pentru intarziere.

Baietelul nostru a avut scor apgar 1. De aici au aparut multe inclusiv o semipareaza pe partea dreapta. De aceea spuneam ca am fost pe acolo. Dar eram preveniti inca de la inceput si pe la 4 luni (nu imi mai amintesc exact) am intrat intr-un vartej cu tratament medicamentos, kineto sub o f atenta supraveghere. Acum este ok. Noi, parintii, mai linistiti, mai putin speriati.

Imi amintesc cum ni se spunea ca primii 2 ani din viata sunt fff importanti, rezultatele fiind de-a dreptul surprinzatoare. Apoi este din ce in ce mai dificil. De aceea spuneam ca trebuie sa fiti perseverenti cu multa, multa rabdare si iubire in familie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna adis.
ma bucur sa aud astfel de cuvinte.ma bucur tare mult ca, copilasul tau e mult mai bine. dar mai faceti kineto nu?


dumneazeu e mare si sigur va ajuta e fiecare in rpoblema piului lui de sanatate.



pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

Nu, nu mai face kineto, nici tratament. Doar supraveghere si atat.

A ramas numai inot cu noi sau merge cu gradi in ritm normal. Este in regula, medicii au fost/sunt incantati. Ceea ce va doresc si voua. (In cateva luni face 6 ani)

O zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

LA MULTI ANI!
VAIII CE MA BUCUR ADIS.
A RAMAS CU VREO LEZIUNE PE CREIERAS? CA MIHAITA ARE O LEZIUNE DE 2 CM.DACA AI VREUN BLOG SA CITESC MAI MULTE DE COPILASUL TAU AS FI INCANTATA.


PUPICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
mihaita este binisor. vad ca nu a mai racit. sa nu zic intr-un ceas rau.cred ca si tratamentul naturist ii face bine atat la creieras cat si pentru imunitate.
azi am fost la gradinita. nu vrea sa comunice cu educatoarea sub nici o forma.
speram sa se acomodeze.
asteptam sa mergem la bucuresti ptr. toxina botulinica .a zis d-ta sa revin joi cu inca un telefon.
joi mergem la psiholog si terapie ocupationala. azi nu am facut m-au sunat ca tipa ca si-a luat concediu.

acestea sunt vestile despre noi.
multumim din suflet ptr. tot ce faceti ptr. noi. orice banut e bine venit ptr. recuperarea lui mihaita.


pupici.




mama unui inger mihaita darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.


am sunat la bucuresti din nou ptr. toxina botulinica.au spus ca dintr-o filola tb sa faca la mai multi copii ,mihaita avand 18 kg. nu gaseste un copilas cu care sa imparta acesta fiola. mai revin cu un telefon saptamana viitoare.sper sa reusim sa o facem.
in rest facem gimastica si terapia ocupationala logopedie.azi mergem la gradinita.
vom mai reveni cu vesti.
va pupam



mama unui inger mihaita darius.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
va multumim din suflet ca, cumparati hainute ptr. a-l ajuta pe mihaita sa faca multa recuperare din banutii stransi.
asatzi mergem iar la gimnastica.dfac si eu seara cateva exercitii cu el chiart daca i s-a acrit de gimnastica si e si obosit drgutul.
speram intr-o buna zi sa ne facm si noi bine....


pupici si mai revenim cu vesti



mama unui inger mihaita darius.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.

eu sunt suparata .azi noapte mihaita a facut febra si nu a dormit toata noaptea de durere de gat. azi dimineata a vomat tot .am fost cu el la doctor si ne-a dat antibiotic.

sper sa se simta mai bine dupa el.
va pupam



mama unui inger mihaita darius.

Mergi la inceput