Puiuti de Sept-Oct 2011 (33)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

fetelor, merci de incurajari
eu rontai biscuiti simpli dar cam degeaba.
Helenutza, deci tu in sapt a 15-a si tot ai greturi? :(
Vai, de ce n-om fi avut si noi norocul sa nu avem greturi...

Caty, misto, stai la mare :)
Sunteti aproape una de alta. Tu si Thea.
Eu sunt in partea cealalta, la vestul Londrei.










14+

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

caty, esti scumpica foc




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 18+ cu
Doamne, ajuta-ne in continuare!




Multumesc dragutasi tu esti foarte frumoasa si vreau sa vad si poze cu burtica
Sa stii ca eu ti-am urmarit povestea(ca sa zic asa) de la aspirante si cand tu ai aflat ca esti graviduta(cu cateva zile dupa ce am aflat eu) m-am bucurat enorm si am trait aceleasi emotii alaturi de voi(ca erati vreo 3-4 care ati aflat)Felicitarile mele si sarcina usoara in continuare si bebel sanatos,la termen


Mayimi pare rau ca esti bolnavioara,dar lasa ca o sa treacamare sa treaca
Si daca stai in vestul Londrei tot o sa ne putem intalni candva(eu ii am pe ai mei care locuiesc in NW-ul Londrei si putem stabili ceva)Daca vrem,putem...





Fericita 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theea spune:

Da probabil ca o sa ne vedem mai ales la vara .Eu merg la cel din Chelmsford ma gandeam ca poate o sa fim colege

19+ si de Alessia(30.08.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

Caty, misto, stai la mare :)
Sunteti aproape una de alta. Tu si Thea.
Eu sunt in partea cealalta, la vestul Londrei.










14+

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii


Iar daca vrei o pauza de zgomotul si poluarea din Londra,te invit la mine oricand

Fericita 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Citat:
citat din mesajul lui theea

Da probabil ca o sa ne vedem mai ales la vara .Eu merg la cel din Chelmsford ma gandeam ca poate o sa fim colege

19+ si de Alessia(30.08.09)


Ar fi fost fain sa fi fost colege ca oricum avem DNP-ul apropiat!Dar e bine si asa,eu astept sa ne vedem(daca esti prin zona vreodata sa ma anunti)Chiar ma bucur ca ne-am "gasit" aici
Tu ai romani prin zona pe acolo?Sau cunosti romani pe acolo?Eu nu stiu romani pe aici...

Fericita 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

May, prevad ca o sa ne pui un carucior

caty, imi pare rau dar nu-mi amintesc de tine de la aspirante Si te cred ca te-ai bucurat pentru ca in aceeasi perioada citeam pe la FIV si ma bucuram enorm cand fetele reuseau.

Si inca ceva..... a doua poza cu burtica a ta este identica la forma cu a unei fete pe care o cunosc care are baietel.te asteptam cu un carucior


theea, unde este caruciorul de la semnatura?Parca ai spus ca o sa fie baietel




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 18+ cu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

May, prevad ca o sa ne pui un carucior

caty, imi pare rau dar nu-mi amintesc de tine de la aspirante Si te cred ca te-ai bucurat pentru ca in aceeasi perioada citeam pe la FIV si ma bucuram enorm cand fetele reuseau.

Si inca ceva..... a doua poza cu burtica a ta este identica la forma cu a unei fete pe care o cunosc care are baietel.te asteptam cu un carucior


theea, unde este caruciorul de la semnatura?Parca ai spus ca o sa fie baietel




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 18+ cu
Doamne, ajuta-ne in continuare!





Nu ai cum sa ma stii de la aspirante pentru ca eu doar va citeam si ma bucuram pentru fiecare fata care pleca la odisee
Si sper sa fie baietel desi e cam tuguiata burta si asta ar insemna ca e fetitaDaca statea frumos si nu ca un covrigel vineri aflam si noi culoarea caruciorului,dar aflam noi(sper!!!) peste aproximativ 2 saptamani

Fericita 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theea spune:

Caty da sunt o multime de romani pe aici.Cand am ajuns eu aici eram 5 de toti dar acu suntem fara numar .Da-mi un Pm cu nr tau de tel sa te sun si vb .Tu lucrezi acu?

Rachel nu prea stiu cum sa imi pun si cei drept astept pana pe 11 aprilie ca la ultima ecografie s-a uitat pe fuga iar eu inca sper sa imi zica ca e fetita .Nu ca daca ar ramane baiat nu m-as bucura la fel de tare.


19+ si de Alessia(30.08.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Caty am inteles Incepusem sa cred ca ma lasa memoria

Theea dar.........sotul dupa o fetita nu vrea un baietel?!!!




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 18+ cu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Theea ai PM

Fericita 20+ cu

Mergi la inceput