Puiuti de Sept-Oct 2011 (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

fetelor va pupacesc, plec spre casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

zubi ce analiza de urina ai facut? daca nu te deranjeaza, nu ai usturimi si mai potio astepta vreo 3 zile, incearca sa faci si o urocultura in caz ca nu ai facut deja. ca sa nu iei zinatul ala degeaba.
am mai zis, cand am usturimi la urinare, iau urinal akut. intreaba medicul, citeste pe net, informeaza-te, eu zic ca e ok. la mine e f eficace.

May
imi pare asa de rau de tine. mie foamea imi face si mai rau senzatie de greata. ai mereu ceva de rontait la tine? cauta niste sticksuri, la mine au mers cele mai simple cu putiinta. nu stiu ce poti gasi tu acolo...
in plus, nu pot manca mancare mai veche de cateva ore deci sunt dezastru, nu pot, mi-e rau.
iti zic toate astea, poate te ajuta cumva...
mai am ciocolata neagra cu 75% cacao si destul de ne-dulce. si asta imi e ok.
nu stiu ce sa mai zic ca sa te pot ajuta, te inteleg cum nici nu iti inchipui... inclusiv starea asta de suparare, iti vine sa plangi... un fel de depresie desi eu nu as numi-o asa...

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Fetelor,tocmai m-am uitat la pozele voastre si sunteti toate niste frumoase si radiata cu burticile voastre
Cu ocazia asta am pus si eu niste poze pentru a ne cunoaste mai bine

Fericita 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Fetili , v-am pupat , plec acasica!

Oana 15+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theea spune:

Salutare si o sapt cat mai buna

May imi pare rau ca starile de greata tot nu cedeaza ,sper totusi sa scapi cat mai repede de ele

Felicitari celor care au fost si si-au vazut puiutii .Noi mai avem pana pe 11 aprilie.

Caty tocmai ce ti-am vazut pozele ,esti o draguta si tare cunoscuta imi pari.Eu sunt din Botosani dar am facut fac la Iasi .Apropo in ce zona stai in UK???

Zubi imi pare rau ca ai infectie urinara,si eu am avut la prima sarcina si am luat antibiotic cica mai rau face infectia decat antibioticul ,acu cine stie daca e adevarat

In ceea ce priveste ficatul eu nu am mancat la prima sacina ,da acu am topit vreo 2 cutiute si nu mi-au facut rau .

Ficamea e asa dulce de ceva vreme o intreb daca ii da un pup lui bebe si ea vine frumos si ma pupa pe burta.De simtit il simt si eu dar destul de rar

Ma duc sa hranesc fata ca s-a trezit si e flamanda .Pupici si o saptamana frumoasa

19+ si de Alessia(30.08.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flopishtica spune:

Fetelor dati-mi si mie va rog noua parola a contului de pe picassa sa urc si eu noile poze diseara de acasa.


13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Theeamultumesc pentru compliment,dar trebuie neaparat sa te complimentez si eu pe tine caci esti o frumoasa iar gazulica aia mica este superbaAre niste ochi absolut minunati
Locuiesc in Southend-on-Sea unde e mult mai liniste decat in Londra.Tu?


Fericita 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theea spune:

Caty eu stau in Brentwood nu tare departe de tine.La ce spital mergi?

19+ si de Alessia(30.08.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Citat:
citat din mesajul lui theea

Caty eu stau in Brentwood nu tare departe de tine.La ce spital mergi?

19+ si de Alessia(30.08.09)



Oooo superCe fain e ca stam asa aproape Poate ar trebui sa ne intalnim candva
Merga la spitalul de aici din Southend( asa se si cheama Southend Hospital)

Fericita 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

caty, esti scumpica foc




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 18+ cu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput