Dovleceii sarbatoresc Pastele!(09-10-''09)**12**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna fetelor

Vesti bune. Ne-am luat bilet de avion si ne-am rezervat hotel si intre 13 si 16 mai suntem la Barcelona sa vizitam acest oras minunat. Fara copil. Il lasam cu mama si sora mea acasa. Sa vedem ce o sa faca fara tzitzi. Am niste emotii...nu am lasat-o nici macar o noapte singurica fara mami ei:)
Ei...am intrebat...daca ne razgandim platim 70 euro la avion si o luam cu noi :)

Abia astept! Incepe sezonul plimbarilor cu un drum Constanta- Salaj- Bucuresti de Paste si apoi Barcelona si mai vedem. Bani sa fie (sa vedem pe parcurs ce ne mai permitem), libere la sot si buna disapozitie:) La noi sezonul de plimbareli tine cam pana in septembrie...deci ne asteapta zile frumoase! Ca prea am suferit toata toamna si iarna stand in casa :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna fetelor

Pe unde umblati?
Va doresc o saptamana linistita si copii sanatosi si voiosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

buna fetelor

bravo Danutza

sa aveti toate o saptamana minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna

Danuta felicitari!

Din pacate noi am inceput cu stangul...Ramona tuseste de moare si nu mai mergem la gradi.Mihaita inca nu tuseste si sper sa nu ia dinnou raceala.



Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Hello,hello la ceas de seara,am venit sa va dau pupici multi la fiecare in parte ..


Selen ce mai face Ebru? Mie imi place mai mult Fatima,dar na,daca tu asa ii spui ...
Monikus voi cum mai sunteti cu racelile? Hai ca trece iarna si nu o sa mai racim nici noi nici dovleceii nostri frumosi!
Kateryna voi ce mai faceti? Cum mai e trandafirasul? M-am mai uitat pe blog,incet dar sigur se strang banutii . Ma chinui de mult sa fac din nou poze la unele produse dnate de Monique02 si care nu s-au vandut la primul afisaj,acum o sa le repun dar pentru Raisa,nu cred ca o sa se supere . Mai am si eu cate ceva ,dar nu prea multe,ca deja am golit sifonierul de mult.
Laura voi cum sunteti? Ce face Ramonica?I-a mai trecut tusea? Cum se intelege cu Mihaita?

Daciana pai asa scurta mami vizita? Hai,mai vino pe la noi ce o mai fi si in mintea alora de ne citesc din umbra doar-doar ne-om mai rafoi nitel,ce s-or gandi" ia uite si la astea, se certau mai deunazi si acum se roaga sa intre la subiect!".
Roxxy ,bine ca a trecut varicela,vorba Monicai,de acum nici ca va mai intalniti cu ea,dar vin alti crocobauri incet-incet.

Crocodana daca ma crezi de pe 30 ma chinui sa iti zic la multi ani.Mai primesti flori intarziate si urari de bine? eu ti le trimit oricum,sa fii iubita ,fericita, si sanatoasa sa poti avea grija de toata familia! LA multi ani !

Danutza distractie placuta , cu sau fara dovlecica,cum vreti voi. Noi asteptam pozici,multe pozici sa ne clatim ochii.

Eu am avut un we incarcat,cu vizite primite multe,azi iar am avut musafiri,mi-a venit soacra in vizita,si acum e un prieten de al sotului la noi. Fac o baita cu PAul si ma bag la nani ca-s franta.

Va pup, sper sa revin maine,daca nu ma coplesesc treburile casnice.


Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 17+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Bineinteles c am uitat sa pup pe cineva,pe Ioana si pe Carol, asa ca sa nu imi iau na-na. Voi ce faceti dragilor? Pe unde ati mai perindat we asta?
Iuliapapusa,Kemsy,Mady, nu ne-ati mai trecut pragul de mult timp.

Crissbebe tu nu mai dai pe la noi? Ai inceput munca?
De Pietricel nu mai zic,a intrat,intrebat cateva chestii,plus cateva zile activitate si gata,a fugeat.
Danangie tu trebuie sa fii tare ocupata cu trei printi frumosi si activi ca ai tai . Te mai supara spatele?

Raluca_u,Nela, Andriulia si de voi imi e dor,nu v-am citit de un secol.

Xgggggggggule unde sunteti mami? Cum e in Moldova? Mai este frig? Ce face Raresel?Ma uit mereu pe picasa la pozele cu el ,ca te am la favoriti ,si imi place de mor ce mutrite face in poze !


Acum chiar ma bag la baitza,s-a umplut cada!

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 17+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Salutare fetelor

Lali, pupici. Cum merge cu sarcina, misca bebe? :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danuta1979

Salutare fetelor

Lali, pupici. Cum merge cu sarcina, misca bebe? :)


Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)





Buna dimineatza !!!

CAfele vreti?

Da DAnutza,misca de zor ,a simtit si sot la mana acum doua zile cum se misca, i-au dat lacrimile si a inceput sa pupe burtica de zor,si sa vorbeasca cu "ea" ,ca e sigur ca e cu codite de data asta .Si l-a invatat si pe Paul sa pupe burtica si sa ii faca "mai-mai".

Pupicei.

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 17+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Lali...ce frumos..:)

Ne-am intors si noi din parc dupa 2 ore si jumatate..A fost super! Cald...soare...fara vant...ce mai...vreme de iunie!
Eu una cred ca vine direct vara si sare peste primavara (teoretic suntem la mijlocul primaverii si eu inca nu pot spune ca e primavara...)
Am fost cam incoerenta, asa-i ?
:))
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna dragele mele!

Am intrat un pic pe fuga...azi e ziua sotului si tocmai au plecat socrii mei de la noi.Asa ca va cinstesc virtual cu tot ce poftesc fetele!

Lali Ramonei i-a mai trecut tusea o am pe mucosolvan, eurespal...si cel mai urat lui Mihaita ii curge nasul Sper din suflet sa nu faca febra sau sa fie mai rau ca iar intram pe antibiotic.Mihaita la fel ca si sot, daca nu iau antibiotic nu le trece raceala.

fetele va pup

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput