Dovleceii sarbatoresc Pastele!(09-10-''09)**12**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Roxxy ma bucur tare ca sunteti bine cu varicela. Bine ca scapati de ea si e clar ca nu va mai intalniti cu ea de acum incolo. Vin altii la rand....dar sper sa ne vina randul cat mai tarziu.

Fetelor eu va zic de pe acum weekend placut pt ca dupa ce papa Rares plecam pe la mama si cum maine ii facem tatalui meu parastas de 7 ani, o sa fie cam tevatura si nu cred ca voi putea intra pe la voi.

Va pup si sper sa fie vreme buna ca sa va jucati cu copilasii in aer liber pe cat posibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Hello gagici ,am intrat ,am facut capitol nou si am fugeat. Am avut zilele astea o gramada de treaba,si doar am citit forumul nu am mai si postat. Pe langa treburile multe pe care le-am facut am cusut si 3 gentute,de una sunt tare mandra,mai am doar partile care trebuiesc cusute la mana si gata.

Citesc diseara din nou si raspund fiecareia ca acum neuronul meu e varza( sau salata,ca numai d-asta mananc in ultimul timp ) .


Pana atunci va dau cate un pup maaaare ,la fiecare in parte.


Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 17+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Si eu, si eu va pup!
Va citesc mereu dar rareori apuc sa scriu
Weekend placut tuturor!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

va si eu

vom fi si noi in deplasare in we

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna seara fetele!

Raportam o fetita cu fundita destul de cuminte, si una bucata fratior cam marait.Maine ii facem si noi pomana de 3 luni bunicii mele asa ca voi intra iar pe seara.

ici multi tuturor!si we placut!Sa speram ca va fi cu mult soare!

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Weekend placut si din partea noastra! Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna sunt pe aici cu program de curatenie...
Ne auzim.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Pe unde sunteti?



Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna

Se pare ca sunt singura pe aici...daca sot este la servici...nu am plecat nicaieri.


se auzim maine! Numai bine

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

am intrat si eu sa dau binete si sa va urez o duminica placuta!

Mergi la inceput