Puiuti de Sept-Oct 2011 (31)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Lore , eu as face un efort si as strange 50 mil ca sa o iau pe Mihalceanu dupa mine ...dar ce te faci ca am si un fibrom care trebuie operat ...si astia de la Arcadia nici macar nu au tarif pentru o astfel de operatie...

Oana 14+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darisa spune:

neata fetele!

Vreme superba la cluj, se anunta 17 grade.
Referitor la nasteri, eu voi naste la clinica de stat, ca si prima data. Conditiile nu sunt extraordinare dar cateva zile se poate suporta, merg pe considerentul ca daca se intampla ceva grav tot in spital de stat ajungi, plus ca banii i-as folosi mai degraba la ceva mai necesar.
Seidana, ca ma intrebai, nasc cu Ona Dan, la gine 1, dar merg in paralel la Centrul medical Unirea( firma la care lucrez acopera cheltuielile medicale si atunci ma duc si acolo).
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

fetelor nu va pot spune cat sunt de fericita !! ne-au anuntat de la banca ca am trecut de prima faza de aprobare a creditului pentru apartament prin programul prima casa!!!

Lori 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui loredanar

fetelor nu va pot spune cat sunt de fericita !! ne-au anuntat de la banca ca am trecut de prima faza de aprobare a creditului pentru apartament prin programul prima casa!!!

Lori 18+




Uraaa! Felicitari ! Ce vrei sa iti iei ? Casa , apartament? Cu cate camere ?

Oana 14+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Neata fetelor.
La cta nastera normala e 4500 lei ( include anestezia, recoltare celule stem, cazare 3 zile)
cezariana 5000
nasterea acvatica 5000

17+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui loredanar

fetelor nu va pot spune cat sunt de fericita !! ne-au anuntat de la banca ca am trecut de prima faza de aprobare a creditului pentru apartament prin programul prima casa!!!

Lori 18+




iupiii.. dai d baut in noua casa

17+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darisa spune:

felicitari loredana pentru aprobare!super!acum poti face planuri!
si noi tocmai am dat primele acte dar mai avem niste chichite de rezolvat pana se va trimite spre aprobat!
ce planuri aveti?ati gasit deja ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

oana un apartament cu 2 camere. e deja reperat! :) sper sa ne ajute Dumnezeu sa mearga totul bine pana la capat.

si ca sa fie ziua completa cred ca l-am simtit si pe bebita pt prima oara. :))) tot nu imi vine sa cred parca dar s-a repetat. :)) ca un gadilat sub piele, parca trecea ceva asa pe sub piele sub buric. saracutul am sarit in sus cand am primit vestea cu apartamentul cred ca l-am agitat ca intr-o sticla de cola...... :) puiu mamii

Lori 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui loredanar

oana un apartament cu 2 camere. e deja reperat! :) sper sa ne ajute Dumnezeu sa mearga totul bine pana la capat.

si ca sa fie ziua completa cred ca l-am simtit si pe bebita pt prima oara. :))) tot nu imi vine sa cred parca dar s-a repetat. :)) ca un gadilat sub piele, parca trecea ceva asa pe sub piele sub buric. saracutul am sarit in sus cand am primit vestea cu apartamentul cred ca l-am agitat ca intr-o sticla de cola...... :) puiu mamii

Lori 18+





Scumpicul... nici tu nu stii ce e nu?
s-a agitata sau s-a bucurat ca o sa aiba casuta noua

17+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Bravo , Lore , sa fie intr-un ceas bun! Cat costa ap si prin ce zona e ?Eu is mama curiozitatii sa stii si sunt si pasionata de domeniul imobiliar. Stiu tot..cel putin pt. Iasi!

Oana 14+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput