Puiuti de Sept-Oct 2011 (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

Neatzaaa si o zi cat mai frumoasa.

Seidana, hai la Targu Mures sa nasti la privat. 2000 de RON nastere naturala, 2500 cu epidurala sau cezariana, si medici de nota 100000.

12+

Bijuteriile mele


numai asta mi-ar mai lipsi.. La ab as putea naste lejer cum vreau si in ce rezerva vreau, ca soacra e prietena cu sefu de la gine.. M-ar tenta pt ca as stii ca m-ar puta asistentele si in fund, insa ma gandesc la ai mei .. unde ar sta?
De as zice sa nasc la tg mures.. mi-ar cauta psiholog.. sau psihiatru , desi eu sunt omul orcarei posibilitati

17+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Acum ma uitam pe site-ul spitalului. au poze de nou nascuti. Am gasit un nume pentru fetita ALIZ KIMBERLY


12+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Anca , si in Suceava e o clinica privata unde o cezariana e 2500 ron ...da e departe al naibii de mine ...sunt vreo 230 km...si nici acolo nu cunosc nici un medic..

Oana 14+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Neata!

ionela dra neonatolog de care vorbesti se numea cumva Postudor? Am dat si eu peste ea. Este absolut incompetenta! Si nu am patit-o doar eu cu ea. Pe o alta mamica a speriat-o ca copilul ei are nush ce grav, si evident, copilul absolut sanatos. Se tine in Cuza Voda pt ca are pile. Si este inca domnisoara, de asteptat, cu asa scarba pe ea


de si14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Adevarul e ca daca te-ai lua dupa ce se intampla in maternitatile de la stat, n-ai mai face copii. Si acum mai si inchid o groaza de spitale

12+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

neata fetelor, va invit la o cafeluta (pentru cele ce inca servesc) sau la un pahar cu laptic

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

Adevarul e ca daca te-ai lua dupa ce se intampla in maternitatile de la stat, n-ai mai face copii. Si acum mai si inchid o groaza de spitale

12+

Bijuteriile mele


acuma depinde si de OMUL doctor..
Eu mai nou sunt pro medici tineri ( nu cu extrem de multa experienta, insa mai implicati si mai apropiati de pacient/a

17+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Oricum:

SA fi OM e o-ntamplare, sa fi DOMN e lucru mare!!

17+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanaiasi

Fetele , la Arcadia o nastere naturala e 24 mil daca e asistata de un medic angajat Arcadia. Cezariana e 35 mil daca e cu medic angajat , daca e colaborator e 50 mil. Acolo sunt 3 medici angajati de care eu personal nu am auzit absolut nimic -nici de bine nici de rau. Personal nu as renunta la medicul meu pentru a ma da pe mana unuia de care nu stiu absolut nimic. Dar repet , EU nu stiu nimic ...alte mamici poate stiu.

Oana 14+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!


prima data, neata burtici !

eu personal merg la un doctor angajat Arcadia, dr. Samoila. sunt f multumita pana acum ... e o femeie f simpatica, tinerica, nu e ezitanta in raspunsuri, a fost in Cuza doctorita pana sa se angajeze full-time la Arcadia. am auzit si de Cacicovschi ca e buna, si tot asa e doctorita angajata acolo.

Lori 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

... completez ca eu la orice medic m-as fi dus imi era la fel de necunoscut precum Samoila. n-am avut niciodata un medic ginecolog la care sa ma duc mereu.

Lori 18+

Mergi la inceput