Mar-Apr(195)Bv antguess leeloo! Hai persi,madutza!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Salutari fete dragi
Revin si eu dupa ceva timp!
De luni sunt la spital si astept sa vinna bb pe cale naturala...dar degeaba...tot ceza voi face.
Maine dupa ora 12 o sa intru in sala de operatie asa ca,tineti-mi pumnii
Va pup pe toate si doresc nastere usoara tuturor!!


fericita de Radu Andrei +37





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy noi am iesit azi in trening plusat cu body pe dedesubt si caciulita subtire...dar el sta il landou!! in casa nu folosim caciulita.

STRUMFULEEEEEEEEEEEEEE CE AI FACUT LA DR????


mami de fetita cu codite 3+ si baietel nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deea parca papa mai rar buburuza ta, nu?? cu ochisorii....nu stiu...nu am patit...


mami de fetita cu codite 3+ si baietel nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi
la voi este asa cald?
off, stii cand iti zice cineva ,si mai ales mama, una si alta...te mai pune pe gandutri asa, ca daca nu procedezi bine, daca are dreptate.
dar ma gandesc ca nici infofolit nu trebuie.
lucas mai formaie pe nas cateodata?

viss ma bucur tare mult ca ati gasit pentru botez.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy lucas nu fornaie deloc...dar buburuza fornaia de mama focului....explicatia primita: nu a fost aspirata bine la nastere. eu oricum nu ii faceam nimic.
grade...u fost vreo 18 astazi.


mami de fetita cu codite 3+ si baietel nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

hai persi, nastere usoara. hai bebe Radu Andrei, te asteptam


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hai persi, nastere usoara!!!!!!!!!!!1

iony poze cu achizitiile...direct de la botez!!!!!!!!!


mami de fetita cu codite 3+ si baietel nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi si a mea mai formaie cateodata si fara sa se vada muci.
ce cald este la voi. la noi este mai frig. dar cica se incalzeste de maine peste tot

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy probabil aia este explicatia.


mami de fetita cu codite 3+ si baietel nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna seara fetele!

Vins ie u la raport repede repejor ca stiu ca ma asteptati, dar am intarziat ca am intrat cu o ora intarziere la doctor fata de ora programata, aglomerat ca naiba.

Decui, doctorita , o chinezoiaca tare simpatica de am intalnit-o acum vreo 2 luni la urgente m-a recunoscut si s-a intamplat asa: verificat pe masa colul , 2 cm, deschis la exterior inchis la interior.. a incercat sa il stimuleze un pic cu mana, doare ca naiba, dar am indurat tocmai cu gandul ca poate poate nasc si eu , pe 31 ca tot imi spune barbatu ca nasc pe 31 martie de la inceputul sarcinii ... daca nu nasc si nu nasc, luni trebuie sa ajung in spital la monitorizare la ora 11, apoi miercuri, la 40 sapt si 12 zile, adica 41 sapt si 5 zile pentru inducere.. a incercat sa ma programeze pentru luni sau marti, dar nu mai erau locuri cica fully booked, deci nu sunt numai eu de indus , o gramadaaaaaaa de femei !!!!

Cam asta, sunt cam suparata, am ajuns acasa si Nick mi-a spus ca lasa nu-ti fa griji ca nasti tu pana miercurea viitoare, nu o mai duci o sapt... si radea ca poate nasc maine offf sa nasc is maine si sa fie cum o spus el ca nasc pe 31 dar nu cred sincer... mi-a strafulegrat un gand in seara asta cand vedeam stele verzi de durere cand incerca doctorita sa ma dilate cu mana, am strans din dinti si zic, hai sa vedem ce s-o intampla peste noapte... acum cu Dumnezeu inainte.... e voia lui , eu ce sa fac ???

Nu mai stiu ce sa mai spun, ma doare rau capul si sunt obosita si acum trebuie sa ma duc sa ma schimb si sa fac ceva pui pe gratar si o salata sa mancam pentru cina ca mi-e si foame ...mai vorbim mai tarziu daca mai sunteti ...

Rugati-va pentru mine sa nasc si noaptea asta sau maine ca eu nu mai pot , sincer... abia am ajuns la autobuz si mergeam pe drum la spital si nu mai spun ca abia am ajuns acasa de la spital... ma doare rau spatele si jos la fofo pe acolo tot.... vreau sa nasc !!!!!!

Am sunat- pe mama sa ii spun ce am facut la doctor ca astepta telefon ca stia ca ma duc azi sa ma vada si ea la fel ca Nick mi-a spus ca sa las copilu in pace ca vine el si nu o mai duc eu o saptamana, ca o sa imi iau pacaleala de la Sophia pe 1 Aprilie!!! de-o fi si asa, ma las prostita si sa ma pacaleasca da numa sa iasa !!!!

Gata, plec ca v-am innebunit de cap.. mai vorbim mai tarziu, ma duc sa fac de papa pentru cina

Seara buna



_
Mind the Bump!40+ Sophia Nicole

AMR: God Knows!!!

Mergi la inceput