Mar-Apr(195)Bv antguess leeloo! Hai persi,madutza!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralukab spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

Mada vreau si eu regimul pe pm....si uite in avans un mare
nu promit ca-l tin 100%...intai sa-l citesc....insa imi vei fi de mare ahjutor daca mi-l timiti caci ma voi orienta ce sa pap ca stii ca s cu colersterolul mare

am mai frunzarit in cap trecut si vb de mesele luibb
a mea manaca 7-8 mese....daca manaca la 22 la 1-2 s-a trezit apoi la 6 iar....daca manaca la 00 la 3 e treaza si maraie....apoi la 6-7 .
iar ziua cum se trezeste la 3-4h

avem probleme si cu constiptia...de azi i-am lut debridat
dr mi-a zis 2,5mlx3/zi
roxy e bun si pt colici

si inca o problemutza daca ma puteti ajuta....nu i-au trecut okisorii cu netacinul dat de oftalmoloaga....nu mai stiu cu ce sa ii dau...o stergcu ser la greu si imi e asa mila de ea ca parca se si irita de la atata sters

eu ma gandesc ca ce ii iese in okisori are legatura cu nasucul fornait
cand i-am aspirat cu batista bebelusului, am vazut ca l nara dreapta unde i-am facut mai bine nu i s-a mai adunat nimic la okisor.
ce ma sfatuiti sa-i mai fac?


------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)



La noi a trecut cu lapte matern, au mai vb fetele pe aici. Dar nu sunt convinsa 100% ca a trecut ochisorul doar de la lapte. Eu am dat doar o singura data cu lapte si de atunci nu a mai curs absolut deloc. Nu stiu ce sa zic, daca poti incearca si asta ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

- buna,fetelor.am gasit restaurant- meniu- fara sarmale- 850.000, bautura open bar- 400.000,total- 1,25 mil.sunt incantata .treb sa ma uit de tort si de dj.sper sa gasesc mai ieftin decat la eiin principiu- am renuntat la biserica de la cununie,am ales una de cartier,datorita apropierii de casa.vineri mergem sa o vad - am aranjat prin teldam avans si aici.


Dupa 3 ani de asteptari - cu ajutorul lui D-zeu, al doctorilor, si al prietenilor care ne-au sustinut intens -
- mami de 2 frumuseti: - SONIA IOANA si SERGIU IONUT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Bravo Viss, v-ati luat o mare grija. Cand faceti botezul? Ce face puiul gipsat?

Ce e cu linistea asta pe-aici in rest? Se naste, se naste?



Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! s39 cu un dragalas

AMR 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Viss. ma bucur ca ai organizat in mare botezul- felicitari
Yasmi ne arati si noua achizitiile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Strumfi ce o face? asteptam noutati
printsa mea a dormit toata ziua, sper sa doarma si la noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Buna seara burtici si mamici!!!


Noi am fost la o plimbare ca etse tare frumos afara si callldddd si acum doar ce am savurat 3 gogosi...

Yoni
, ti-am scris la cap trecut dar, poate nu ai obs.... Superba printesica!!!

Cami, si tie ti-am scris la cap trecut dar....voi cam cititi pe diagonala...cum te mai simti???

Ally , Eduard 39+ sapt bebe

AMR 5 zile MAXIM !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce fac fetele?

noi am facut baita si mare scandal a fost desi i-am dat sa pape putin inainte, nu stiu de ce a facut scandal.
fetelor, voi puneti caciulita la bebei dupa baie? ca eu nu. si chiar am vorbit cu mama la telefon acum si normal ca mi-a zis ca sa-i pun caciulita, ca si afara sa-i pun peste ea o paturica, s-o imbrac bine.... sa nu raceasca. ca m-a si pus pe ganduri. mai ales ca mai si fornaie din nasuc cateodata.

voi cum porocedati? afara iesiti numai cu combinezon si fara paturica? bebeii vostri fornaie din nasuc? asa fara sa aibe muci? de ce oare face asa?



Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Ally, saru'mana
daca ai iesit la plimbarica inseamna ca te simti bine, deci bebe Edy se face asteptat
astazi ai facut 40s
mai e ff putin
multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza te asteptam cu vesti bune

ssabrya bine ati venit acasa. ma bucur ca este usor pentru tine si mai ales ce bine ca papa numai san.

picky bine ati venit acasa. imi pare rau ca ai dureri, sper sa treaca cat mai repede si sa iti intri in ritm repede

iony

azaz nici eu nu stiu ce sa-ti zic cu sosetutele. poate stiu fetele. multa sanatate va doresc si sa se faca bine puiutul cat mai repede cu piciorusele

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank afinata n-am mai baut deloc. de fapt, am ciocnit un pahar cand au venit musafiri si am luat pe varful limbii, atat nu prea mai imim trebuie acum, mi-a pierit pofta.

azi am facut si eu gogosi, portie dubla si am mancat ca sparta bune au mai iesit.

eu zic ca in capitolul asta naste strumphitza

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput