FIV - dr. Laura Dracea - 11

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Gilona ia-ti inima in dinti si da-i drumul mail-ului "sa curga"...nu ne mai fierbe atat!!! Sa ne dai vesti bune!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gilona spune:

Beta HCG la 07.06.2011 este de 1080. Nu stiu cat de buna este valoarea. ET-ul a fost pe 16.05.2011. Sper sa fie oK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Gilona,sper sa fie de bine rezultatul tau.Eu nu ma pricep,ca ti as da un sfat,dar cel mai bine e sa suni maine la clinica sa intrebi...ca se pare ca fetele care au trecut prin etapa aceasta nu vor sa mai intre pe acest forum,sa ne dea si noua,celor noi,cate un sfat,cum cred ca au cerut si ele la un moment dat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

gilona: valoarea de 1080 ar arata sarcina acum tu sti care au fost celelalte valori hcg sa vezi dak s-a dublat la 48 de ore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hellen79 spune:

felicitari pt toate noile reusite
eu nu am mai intrat pr forum deoarece sunt f ocupata merg la munca inca si cu program normal de 9-10 ore
astazi am facut morfo de trim I si sunt un pic intoarsa unul din bebe are pliul nucal de 3.1 maxim fiind de 3(cea ce ar putea insemna probleme cardiace), in rest toate mi-au iesit cu risc ff scazut doctorul mi-a spus ca la ce valori mi-au iesit sa nu mai fac TT ca nu are nici un sens si de amnio nici sa nu ma gandesc
trebuie sa facem eco cardiaca la 20 sa vedem exact cum stam
elena felicitari de pereche, maria ce faci? cum te simti? eu si acuma am greturi si de mancat tot nu prea manac
fly ce faci pregatesti bagajul?
camelia ce fac flacaii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Am fost la eco, am o sarcina de 5 saptamani si 5 zile si un singur puiut.Sper din tot sufletul ca totul sa mearga bine in continuare, atat pentru mine cat si pentru voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

felicitariii aerlilian acum sa avem grija de noi si de puiuti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gilona spune:

Felicitari si sa ai o sarcina fara probleme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Bravo,fetele!Sa fiti sanatoase si sa duceti sarcinile la termen cu bine!!!
Eu maine am ET-ul si abia astept sa ii aduc acasa pe micuti!!!
Pana acum avem in continuare 17 embrioni,din care 11 calitate A...Doamne ajuta sa ramana asa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Fete dragi, am avut ieri o zi de cosmar.D-na dr ma avertizase ca e posibil sa apara scurgeri si sangerari, sa nu ma sperii.Si au aparur, ieri.Si continua si acum.Am bagat utrogestan la greu, am luat nospa...Voi ati avut asa ceva?Cat a durat?Nu e sange, e o scurgere maronie, destul de cantitativa, mai ales cand merg la toaleta.

Mergi la inceput