FIV - dr. Laura Dracea - 11

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elena1981 spune:

Dragele mele, e drept ca am cam disparut, dar cu motiv. Am fost internata, am facut cerclajul si acum sunt ok, insa simt nevoia sa stau mult in pat. Mrg, la o asa productie, te poti gandi deja ca esti ca si insarcinata. Va pup, fetelor si aveti grija de voi. Hellen, Fly.... ce mai faceti? 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena1981 spune:

Dragele mele, e drept ca am cam disparut, dar cu motiv. Am fost internata, am facut cerclajul si acum sunt ok, insa simt nevoia sa stau mult in pat. Mrg, la o asa productie, te poti gandi deja ca esti ca si insarcinata. Va pup, fetelor si aveti grija de voi. Hellen, Fly.... ce mai faceti? 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gilona spune:

Buna fetelor! Va urmaresc zi de zi, ma bucur pentru cele care au reusit.Eu sunt foarte stresata deoarece prima analiza Beta HCG a avut valoare de 9,83. Am avansat iar saptamana trecuta aveam 107. Azi am fost la primul ecograf dar nu s-a vazut nimic, asa ca trebuie sa refac beta HCG sa vad la ce valoare a ajuns. Nu stiu daca trebuie sa ma bucur, daca sarcina va fi ok, nici nu va pot spune ce este in capul meu. Eu va urez succes tuturor si va tin pumnii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISA1980 spune:

Buna seara, sunt noua pe acest forum dar va urmaresc cu interes de ceva vreme. As dori sa stiu de unde v-ati achizitionat menopour si gonapeptyl la un pret rezonabil.Multumeasc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

crisa1980 menopur si gonapeptyl au aceleasi preturi peste tot eu am cumparat menopur de la sensiblue si gonapeptyl de la dona
gilona tinem pumnii sa fie totul bine
6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irip spune:

Buna,

Preturi ok gasesti la famacia din tei...Un avantaj este ca acolo si gasesti medicamentele..poti intra pe website-ul lor sa vezi preturile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Elena ,ma bucur ca esti bine si iti multumesc ptr gandurile bune!Sa dea Dumnezeu sa se adevereasca si sa ne vedem cu bebelusii in brate!
Astazi m-au sunat cei de la clinica si ne-au dat vesti bune:17 embrioni divizati in ziua a 2-a,din care 11 calitate A,restul B.Asteptam sa evolueze totul bine pana sambata cand voi face et-ul.
Va pup!

PS:Gilona tinem pumnii ,sa fie bine si pastreasa-ti cumpatul fiindca in astfel de momente este cel mai important!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Crisa eu mi-am procurat medicamentele necesare de la sensiblu.Chiar daca nu le au in ziua respectiva ii poti suna inainte sau le spui in farmacie cand mergi,cand si de cate fiole ai nevoie,iar ei ti le comanda si ti le aduc in max 2 zile.Sa nu cumperi tot ce ti se da din prima pe reteta ,fiindca daca raspunzi bine la tratament s-ar putea sa ti-l scurteze si poti ramane cu stoc de medicamente si nu cred ca iti doresti asta,avand in vedere cat costa o fiola.
Si inca o treaba,cand cumperi dc ai card sensiblu il dai,si la urmatoarea cumparare iti poate scadea punctele acumulate din noul total si iesi mai ieftin.Eu asa am facut si cand am fost e 2-a oara sa cumpar fiolele,mi-au scazut cam 1 mil vechi....si insemna ceva...numai ca vezi,nu toate medicamentele intra la reducere ,intreaba acolo....te lamuresc fetele.Eu stiu ca mi-au facut la ovitrelle si vitamine,de acolo au scazut banii de pe card...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Crista trimite-mi un PM sa discutam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gilona spune:

Multumesc pentru incurajari. Astazi trebuie sa primesc rezultatul la Beta HCG. imi este frica sa deschid mail-ul. O sa va tin la curent. O zi buna tuturor.

Mergi la inceput