LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***315***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Bianca, eu insist...Chiar Ceclor ai luat? Nici o alta denumire comerciala? Pt ca unul dintre motivele farmacistei de a sustine ceclodyne (med cu subs activa cefaclor) in loc de ceclor a fost chiar acesta ca ...ce mi/.a dat ea este mai bun la gust pe cand ceclorul este respins de copii, e rau la gust. Dumnezeu sa ii inteleaga.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Bianca, vezi ca la car4 de astazi a inceput oferta. Merita vazut.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

seara buna fetelor si la multi ani si din partea noastra cu mult drag!

eu care venam sa ma laud ca Tudor nu mai face decat foarte rar pisu in pampers noaptea..la pranz deloc, iar peste zi sta in chilotei si pantalonasi si cere la olita..vad ca mi-ati luat-o inainte:D felicitari!

toata saptamana am iesit cu chilotei afara si am udat floricelele..chi in urmatoarea zi mergem sa vedem daca au crescut unele mai frumoase acolo:P..normal k il duc sa faca pe iarba sau la un copacel..dar el zice sa uda florile:P e un scump!

la tudor am folosit numai pampers ca asa ne obisnuisem si asa primeam de la rude..acum cand am dat sa cumpar pentru micuta Eva ce vine repede repede..m-am uitat si la pret..si cum in josul etichetei cu pretul scrie mic cat costa bucata..am comparat preturile si happy este cu 0.1 mai ieftin sau ceva de genul..si m-am uitat si la alte marci si nu difera pretul..pampers chiar nu este cel mai scump..asa ca vom merge pe aceeasi marca momentan!!!

am cumparat azi galafor, galactogil, garmastan si bepanthen..si ghiciti cat am dat pe ele cu tot cu reducerea de 10% 174 lei...doamne..mi se pare groaznic de mult!..sper sa imi ajunga pentru inceput , cat sa imi dau drumul la lactatie si sa fie totul bine..ce vremuri..va mai aduceti aminte de acum 2 ani cum era?...va readuc eu imediat..peste 10 zile cred ca va innebunesc cu intrebari..desii sper sa fie totul perfect cum a fost la T!

va si va tin la curent cu tot ce mi se mai intampla! am emotii!

o zi frumoasa!

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor,pestisor de 12.03.09 si de fluturas
AMR 10 zile de

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

off, pupam pe rares si pe eva si pe mamicile din dotare, sa se faca copilasii bine cit mai repede

pupam si restul ghioceilor bolnaviori, desi sper ca altii nu mai sint!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

leloo, tre sa scoatem agitatele de la naftalina :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

ia uitati aici

https://picasaweb.google.com/lh/photo/Gwe-puwbvcsrBJ4o7SMJuNxz-xcF7mL0BIjeQ5NHumc?feat=directlink

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose









http://picasaweb.google.ro/mart.apr09/FloriCambur#" target="_blank">Poze Raru
http://s598.photobucket.com/albums/tt70/Floric_album/" target="_blank">Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Multumim Adrisimo, Simonapro, Chatonel, Denisamada, Dodo-pui, Gianina, Inapreda, Monnvas, Simplyana, Anamariame, Anann, Novus, Ilinca, Nicky, Kea, Leeloo pt urari si va multumesc ca v-ati gandit la noi

Noi am petrecut azi ca fetele, o dupa amiaza la Mall am vrut sa o duc la spatiul de joaca dar era ocupat asa ca ne-am dat numai pe diferite masinarii (nu a mai vrut sa iasa din masina de politie a trebuit sa o iau pe sus) iar de dimineata am fost in parc. Chiar daca a iesit cam serioasa azi in poze, va las cateva poze sa ne vedeti https://picasaweb.google.com/ArianaMoldovan/2Ani#



purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Alexandros Luca

Vladimir Theodor


Sanatate multa lui Rares si Eva





purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

La multi ani Vitaminelor de azi
Vladimir solar
Alecu masliniu

Sa fiti sanatosi, sa va bucurati de viata, sa fiti inconjurati numai de oameni care va iubesc si sa faceti "postii" de-astea simpatice toata viata!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3

Mergi la inceput