*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (482)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana multumim pentru cafea,La multi ani Olgutzei cu intarziere imi cer scuze,acum fiica-mii iau aparaut si bubite care o mananca,sper sa nu fie varicela.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina,sanatate multa puiutei tale . Putere mami! Sa dea Dumnezeu sa treceti repede peste probleme. Dupa cate am observat virusii astia declanseaza multe complicatii...

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

m-am saturat de spitale Mariana sincer,de vremea asta care provoaca atatea si atatea viroze,sper sa yi treaca,daca nu yi trec nicicum,joi merg la doctor,i-am dat zyrtec,claritiner si vad ca nimic nu a functionat.sper s atrecem cu bine si peste asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

m-am saturat de spitale Mariana sincer,de vremea asta care provoaca atatea si atatea viroze,sper sa yi treaca,daca nu yi trec nicicum,joi merg la doctor,i-am dat zyrtec,claritiner si vad ca nimic nu a functionat.sper s atrecem cu bine si peste asta

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, ai mare dreptate. Sa ne fereasca Dumnezeu sa fim purtati din medic in medic. Ca o invatatura de minte la mine a fost sa nu permit administrarea unui al doilea antibiotic siropel (cred ca asta i-a provocat aftele bucale) si sa trec imediat pe injectii ca asta-i calea cea mai rapida spre vindecare. Stiu ca e dureros pentru micuti dar ei plang pe moment si uita repede. Pentru rinita noua ni s-a prescris la un moment dat: aerius 2,5 ml - dupa masa de pranz, ketof 2,5 ml - seara si picaturi pentru nasuc. Cu bubitele ce faceti? Nu e tarziu joi?

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana cred ca e varsat de vant,sper sa reusesc sa merg la urgenta,banii de taxiu nu am asta este partea nasoala,si nici nu vreau sa cer nimanui.Acum astept,sa vedem ce vom face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana cred ca e varsat de vant,sper sa reusesc sa merg la urgenta,banii de taxiu nu am asta este partea nasoala,si nici nu vreau sa cer nimanui.Acum astept,sa vedem ce vom face.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, sunt alaturi de tine . Te sustin macar moral, stiu cum este cand esti neputincios din punct de vedere financiar. Dar eu zic ca o sa gasesti o rezolvare pana diseara! Sanatate multa!

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu maine voi merge la doctorul de familie fara programare si sper sa nu imi ceara aia bani ca nu stiu ce yi zic,ca de doctorii de la urgenta m-am saturat.Iti multumesc Mariana pentru sustinere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Eu maine voi merge la doctorul de familie fara programare si sper sa nu imi ceara aia bani ca nu stiu ce yi zic,ca de doctorii de la urgenta m-am saturat.Iti multumesc Mariana pentru sustinere

http://alinahandmade.blogspot.com/




Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Transmit tuturor randunicilor o dupa amiaza si o seara cat mai placuta si linistita!


S-auzim numai de bine!


puiutilor vostri dragi!


Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata fetelor!

Poftiti la si la ceai cu miere si lamaie!

Alina, Teodora cum mai sunt puiutii vostri?

Va doresc o zi buna in continuare!

la munci ca am ceva stresant de rezolvat....

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

eu spun prezent la cafea.Delia se simte sa spunem mai bine,dar deja si-a facut cruswta la bube de cat sa scarpinat asteptam astazi s avedem ce spune doctporul.Va urez o zi placuta si usoara in continuyare

Mergi la inceput