*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (482)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Multumesc, Alina!

Nu ma simt nici eu prea bine, cred ca am luat-o si eu de la Bianca. Avem o stare mai tensionata acasa , co-locatara mea e in cu fecior'su, copilu' e bolnavior si marait . Randunoiu' mi-a inrosit telefonul....de plecat de la servici nu pot....
Am ochii in lacrimi, cand va scriu...Nu stiu ce sa mai zic...
Da-mi Doamne putere si rabdare multa, simt ca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana tu trebuie sa fii tare si sa te gandesti ca Bianca se va face bine,mama ta din cate am intelews este deja mult mai bine(asteptam vesti in continuare)Si mai exact voi stati cu cineva in apartament sau la casa(nu stiu exact la ce stati)Eu sunt alaturi de tine chiar daca cu gandul.Iti doresc multa putere si DD te ajuta nu ne lasa la greu.Servici usor si fruntea sus ca treci peste toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana tu trebuie sa fii tare si sa te gandesti ca Bianca se va face bine,mama ta din cate am intelews este deja mult mai bine(asteptam vesti in continuare)Si mai exact voi stati cu cineva in apartament sau la casa(nu stiu exact la ce stati)Eu sunt alaturi de tine chiar daca cu gandul.Iti doresc multa putere si DD te ajuta nu ne lasa la greu.Servici usor si fruntea sus ca treci peste toate.

http://alinahandmade.blogspot.com/




Am inceput sa ma linistesc. Ma rog bunului Dumnezeu sa aiba grija si de sufletul meu. Stam impreuna cu soacra mea intr-un apartament cu trei camere, problema mare este ca vrea sa detina intotdeauna controlul si cateodata nu pot sa trec peste unele chestii. Randunoiul i le cam spune verde in fata...si de aici incepe dansul...
Greseala vietii mele este ca am fost de acord sa locuim impreuna datorita faptului ca ea nu mai are pe altcineva sa o ajute. Daca as putea sa dau cu 15 ani timpul inapoi....

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

si eu stau cu parintii mey si stiu ce inseamna lucrul asta,ar fi bine daca sotul tau iar impune niste limite este stresant sa se bage cineva in viata ta chiar daca stai in aceiasi casa cu persoana respectiva.fruntea sus si incearca sa fii un pic mai indiferenta sa nu pui tot la suflet.Gandeste-te si la tineTe astept cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata, fetelor!

Poftiti la si ceai cu lamaie!

Noi suntem mai binisor. Mai avem inca o sedinta de aerosoli si intram si la control. Si stiti cum e, "cand nu mai e una apare alta mai noua", i-au aparut in gurita de la antibiotic niste afte de toata frumusetea , i-am dat cu glicerina boraxata cu nistatin...sa vedem ce ne mai prescrie doctorita...

Va doresc o zi buna in continuare!

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana eu spun prezent la cafea,insanatosire grabnica si te asteptam cu vesti din ce in ce mai bune.Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

fetelor!

Va doresc o dupa amiaza placuta. Sa va ganditi si la noi dupa amiaza.
sa fie bine si sa se vindece mai repede puiul meu drag.
Offf....berbecutza mea mititica!


Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Sanatate multa Biancai si multa liniste parintilor ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui mrlh

Sanatate multa Biancai si multa liniste parintilor ei!


Mirela, multumesc!

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:


LA MULTI ANI Natalia Elena!

LA MULTI ANI Teodora!

LA MULTI ANI Rebeca Iulia!




Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput