*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (482)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Sper ca totul e OK cu Micu. Gudinde te rog mult de tot sa ne spui cand reuseste Simo sa anunte noul rezultat.
Despre radiatii. Nu cred ca am fost eu clara. In nici un caz nu m-am gandit sa administrez iod fetelor. Ma gandeam doar sa nu le scot cateva zile afara, dar am abandonat ideea pentru ca era vreme foarte frumoasa si urmeaza zile urate. In plus, mi-e greu sa cred ca reuseam sa o tin pe Delia in casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Olga distractie placuta!
Mariana ma bucur ca a aparut o raza de soare pe la voi. Sanatate puiului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Simo ne-a scris. S-a confirmat rezultatul initial. Vor modifica tratamentul cf indicatiilor dr neamt.
Ce sa mai zic. Doamne ajuta sa fie bine. Oricum Simo are o putere care pe mine ma lasa fara cuvinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui gudinde

Simo ne-a scris. S-a confirmat rezultatul initial. Vor modifica tratamentul cf indicatiilor dr neamt.
Ce sa mai zic. Doamne ajuta sa fie bine. Oricum Simo are o putere care pe mine ma lasa fara cuvinte.


Multumim pentru info!
sa fie bine. pentru Simo!

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata randunici!

Poftiti la si ceai! Doar ce le-am pregatit!

Urez sarbatoritilor de astazi toate cele bune atat lor cat si familiilor lor.


Bianca Maria
Luca Razvan
Daria Maria
Victor Mihai


Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora racz spune:

Multa putere Simo si pt.Siluan o rugaciune!
Mariana cum e mama?Bianca?

LA MULTI ANI!tuturor sarbatoritilor de astazi!Sa va dea D-zeu sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Teodora,
Mama este bine, zilele acestea o sa-i scoata firele. Se mai vaita ea de unele si altele, dar una peste alta e bine, multumim lui bunului Dumnezeu.
Cu Bianca am fost vineri la 2 medici pediatri, se confirma inca o data diagnosticul de faringita acuta , luam Klacid la 12 ore, vitamina C, antitermice cand e cazul, aerosoli cu ACC. Oricum, am fost cam zombi zilele astea....nu mi-am revenit nici dupa cafeaua bauta dintr-o rasuflare . Bianca super sensibila....mofturoasa la mancare....
Doamne ajuta sa revina totul la normal!

Am gatit la greu pentru noi si tata...de smotru nu am mai avut timp...

sa beau inca o cafea! Bine ca nu ma bate gandul de o .

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

pentru Siluan sa fie totul bine. O admir pe Simona pentru credinta puternica pe care o are si care-i da atata putere. Sanatate multa!
Numai bine si sanatate trebuie sa-i urez si Biancai. Of, of ce greu e pentru cei mici cand sunt bolnaviori. Multa putere Mariana sa treci peste toate. Bine ca vin vesti bune de la mama ta. Sotul tau cum e? S-a mobilizat pentru a trece peste pierderea actualului job?
La multi ani tuturor sarbatoritilor!
Olgutzica voi cum v-ati distrat in weekend?
Noi am botezat o fetita sambata si am fost la petrecere fara fete. Toata seara am stat numai cu gandul la ele acasa. Din pacate nu aveam cum sa le luam si pe ele caci la biserica nu ne-ar fi lasat in pace si ar fi perturbat slujba, iar petrecerea de dupa a tinut pana la 4 dimineata. Duminica am fost sa-i facem baita de mir finutei si au mers si mandrele mele care si-au aratat prezenta din plin. Moni a luat la rand toate jucariile lui bebe si le-a rontait, iar Delia "ne-a ajutat" sa-i facem baita finutei. S-au distrat bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Mirela,
Multumesc pentru gandurile bune transmise Biancai.
In privinta randunoiului nu stiu ce sa zic, mai toata ziua e pe net , vineri le-a inmanat preavizul. Mai este o sansa, mica, ca sefii sa reuseasca sa incheie un nou contract si sa intrerupa acel preaviz. Doamne ajuta! A discutat cu mai multi, dar stii cum e....in situatia asta de criza .

Ma bucur pentru voi ca ati increstinat un sufletel!
Sanatate iubitelor tale mici!

Mariana, mamica de Bianca Alessia, berbecutza mea draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

La multi ani sarbatoritilor Doamne ajuta Mariana sa se faca si Bianca repede bine.Ptr siluan Doamne ajuta si multa putere.Mariana eu spuhn prezent la cafea

Mergi la inceput