tata a fugit cu fetita - ordin prezidential

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Poate sa mute procesul si-n Patagonia ca nu ii incredinteaza nimeni custodia unui copil asa mic.
Scoate-ti prostia asta din cap,cum ca la Bucuresti el ar castiga procesul,e o tampenie spusa sa te intimideze.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca- spune:

chiar sper sa nu primeasca custodia si multumesc mult pt incurajare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

Raluca ceva nouatati?
Nu pot crede ca trec zilele asa si nu poti sa fii langa fetita ta.Mult noroc iti doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Asteptam vesti bune.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca- spune:

am primit o veste astazi...ca am primit ordinul ala sa merg sa-mi iau fata in data de 6 aprilie!! am mai depus o cerere,cu adeverinta de la medicul de familie ca e dependenta fata de mama,ca e alaptata,am dat declaratie...acuma sa vedem daca poate urgenta termenul!! ca nu pot merge acasa la tatal fetitei mele,pt ca m-a ameninta ca daca fac ceva pleaca "in excursie" cu fata!! chiar nu stiu ce sa mai fac,deja nu mai am lacrimi sa plang dupa fetiota mea:((((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

astia nu sunt normali, cum 6 aprilie si pana atunci fata ce face?
Ei nu se gandesc ca poate pati orice ? Eu sper totusi ca tatal chiara re grija de ea sau oricine e cu el acolo, ca pentru mine ca adult e mult pana atunci pe 6 aprilie, dapoi pentru un copil mic.
Nu i-ai intrebat daca doamne fereste pateste copilul ceva, cine este vinovat...raspunde cel care a dat ordinul ala pentru data de 6?
Chiar e bataie de joc...nu pot sa cred asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca- spune:

a fost avocatul azi iar la judecatorie si a vb cu o procuroare si ne-a urgentat termenul pe data de 30 martie,e mult si pana atunci dar tot nu e 6 aprilie! si tatl fetitei va fi sunat de procuroare si ii da termen pana in 30 martie sa aduca fetita,daca nu o aduce va merge executor si politie la el acasa dupa fata! daca fuge cu fata,il da in urmarire generala si poate sa faca si puscarie! eu sper sa iasa bine si sa am fetita langa mine cat mai repede!!multumesc tuturor pt sprijin!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Doamne ajuta!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Raluca-

a fost avocatul azi iar la judecatorie si a vb cu o procuroare si ne-a urgentat termenul pe data de 30 martie,e mult si pana atunci dar tot nu e 6 aprilie! si tatl fetitei va fi sunat de procuroare si ii da termen pana in 30 martie sa aduca fetita,daca nu o aduce va merge executor si politie la el acasa dupa fata! daca fuge cu fata,il da in urmarire generala si poate sa faca si puscarie! eu sper sa iasa bine si sa am fetita langa mine cat mai repede!!multumesc tuturor pt sprijin!!

Va fi bine - ai incredere.

www.romleas.ro/semnatura/rules.gif" border="0">
Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

Raluca maine mergi sa-ti aduci fetita acasa , iti doresc ca totul sa decurga bine, fara incidente si sa veniti amandoua acasa , si sa poti depune ordin de interdictie fata de astfel de tata , ca sa nu mai poata vreodata face ce a facut acum.
Iti doresc ca fetita sa fie bine si alaturi de tine sa uite repede prin ce a trecut.
Sa ne spui ce ati facut dupa ce te intorci.

Mergi la inceput