LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***314***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Timiditatea...Novus, cred ca in cazul lui Andrei te-ai lamurit la fata locului: in medii nefamiliare e introvertit, cu toane, nu zice mai nimic; acasa sau in locuri/anturaje cunoscute e mult mai dezinvolt. De asemenea, mai nou se rusineaza repede, daca se apropie straini de el, se tine de mine, dar mi se pare normala reactia lui, doar nici noua nu ne place sa puna straini mana pe noi si sa ne ia la intrebari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:


La multi ani, Theo!!!

La multi ani, Anca!!!




purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

LA MULTI ANI THEO! Sa ai o viata frumoasa si implinita!

LA MULTI ANI ANCA! Sa traiesti in continuare asa cum simti, sa iubesti, sa fii iubita si sa te bucuri de copilasii tai

SABY, imi pare tare rau. Sanatate multa, indrept spre tine ganduri bune!

ANAAN, NOVUS, super petrecere cred ca ati avut. Mi-e dor de voooooi!

Noi ne luptam cu virusii, tot incercam sa inabusim la Ana de vreo saptamana raceala, ba da inapoi, ba iar muceste, stranuta, tuseste, ba face un pic de febra, ba nu mai are nimic

In rest, e din ce in ce mai vorbareata si ghidusa. Si plina de personalitate of course, ca doar nu scade, creste. Pe nervii nostri

Speram sa nu ratam reintalnirea dela gradi cu Piticul Adelake de care ne e tare dor, pe motiv de muci&co, sa ne tineti pumnii.

V-as mai scrie, dar sunt obo tare. Va pup!

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Si noi ne inscriem la timiditate. Chiar si cu persoane pe care le cunoaste, le asteapta cu drag, dar nu le-a vazut demult primele minute sunt de tatonare, ascundere dupa fusta mea/pantalonul lui tati, etc. Vineri seara a venit verisoara lui Pisi pe la noi. O stie, o place, dar nu a vazut-o demult. Era si cu prietenul ei care e febletea Anei (ca si Phiphi si Ana se "gudura" cu precadere pe langa barbati). A sunat interfonul, a fost super fericita, striga prin toata casa "Tina, tina" (o cheama Cristina), dar cand a intrat a fugit in capatul celalalt al holului si apoi tusti la tati in brate de unde s-a dat joc cu greu in cateva minute. Cand nu cunoaste e si mai si. Dar eu zic ca sunt reactii normale, atata timp cat isi revin repede. Si noi ca adulti suntem mai reticenti la persoane noi sau medii necunoscute.

Acuma chiar plec

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Tulai, ca iar uitai ceva.

La multi ani, Anca!
Sanatate si sa-ti dea viata ceea ce-ti doresti!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Tufete, citind pe-aici constat un lucru: eu ma joc cam putin cu piticul meu...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Eu iarasi sunt intarziata cu urarile:
La multi ani, Vistor si Lucian!
La multi ani, Theo!
Anca

M-am indragostit de obrajorii Pogonicei si de zambetul misterios al lui Luca si de Andrei cu pijamaluta.

Chato-La mine tocmai ce a picat mitul cu Dhl-ul ca nu au fost f serosi, dar cum a trebuit sa repet figura cu trimis in Ro, am fost impresionata de seriozitatea celor de la Chronopost si mai sunt si la jumatate de pret si in + te deplasezi doar pana la posta din colt.Destinatarul e livrat "la usa.

Aveam ceva datorii:
Gianina-Babette ARE buric http://www.amazon.fr/Corolle-M0431-Poup%C3%A9e-Beedibies-Babette/dp/B001O9AR68/ref=pd_sim_t_63 . De asta era studiata asa cu foc si mai si suge cu zgomot suzeta sau un deget mic introdus in gurita ei.
Gina-Nu e cald nici aici, dar madmozeaua avea febra si ori o lasam in pampers ori ii puneam o rochita de iulie

Am reusit sa ne sarbatorim is la Mac, asa ca inchiaram capitolul aniversar pe anul asta pentru pustime


Ca tot mi-a adus aminte Bianca de pictura cu labutele(dulce tare pictorul)..noi utilizam hartie din rola pentru tabla de la IKEa ( ca a injinerului) ca-i multa si ieftina. O intind pe masa din bucatarie, o prind cu scoci si ii las sa se desfasoare.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


o zi frumoasa revin cand pot sa vizionez poze

La multi ani tuturor sarbatoritilor!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

ANDIARORORORORO, sinoi trebuia sa avem rola de hartie ca dadusem o tura in tipografie sambata. Dar cum baba e baba si uita de la mana pan' la gura, ne-am folosit de niste "coale"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Neatza!

Vladi este super....Mor dupa el...Incep sa il indragesc mai mult decat pe propriul copchil. Spun asta ca stiu ca el nu ma citeste.

LA MULTI ANI SARBATORITILOR

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput