Targoviste (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina felicitari pt rezultatul testului!

La noi e ceva mai cald. Diseara ma duc sa ma tund...zilele astea ma si vopsesc..rosu ca focu' sa-mi surada norocul.

Pupici pt toata lumea!

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele
afara sa inorat si am o stare de as dormi nu ala eu stau in gradina cu treaba si in casa cu ary urlatoarea si pc inchis, ca sa nu il distruga de tot ultima boacna a dezinstalat wirlesu de la laptop din bios cum a reyusit ea stie, in rest eu multa munca

maine ma duc cu ary din nou la ortoped sa vedem ce zice

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

Flori sa-ti fie de bine cu tunsoarea. cat despre rosu -stii ca este si culoarea mea preferata. Din pacate Loreal nu mai face vopseaua care imi placea mie mult de tot. Tu cu ce te vopsesti?

Getik tot in dintureala sunteti? mama Aricica urlatoare. cat despre treaba welcome to my club!

Ce fac eu: nefacute. De dimi la sala. Ma doare un sold(sa spun asa plastic) de nu mai pot. Nu cred ca vrea sa lase sunca sa plece.
Ieri intr-un final am transferat contul de la Belfast aici la alta banca. A fost asa ca taierea cordonului ombilical...
La servici nimic nu merge. Ne cad aparatele pe capete. Numai asa am eu bafta...Cam asta e tot.
Aseara am stat pana tarziu ca am lucrat la prezentarea tezei din Romania si am finalizat-o deci happy days.

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Seara buna!

M-am tuns si sunt f incantata de rezultat... Cristina nush daca stii coaforul de la mine din bloc...cel de langa asociatia de locatari...mi-am luatinima in dinti si m-am dus la tanti aia...super rezultat. Si am mai avut si surpriza sa aflu ca e mama unui fost coleg din generala.
Cu vopsitul mai astept putin...am parul f uscat. O sa fac un tratament pt hidratare si apoi ma 'inrosesc'.

Seara trecuta a fost dezastru pana la final...a ajuns cu soata la urgenta...i s-a facut rau, cu stari d elesin...totul din cauza stresului si a oboselii.Inca nu a reusit sa ajunga cu jobul in Tgv....tot asteptam.

Va pup!

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

'Neata!

Flori ma bucur ca ti-a iesit asa cum ai vrut. Daca ai parul uscat foloseste un conditioner de la Vichy. Gasesti pe la Sensiblue. Mai au ei o gama care o folosesc si eu se numeste Herbosophy. Foarte bun.

Cat despre soata poate ar trebui sa-si ia cateva zile libere daca se simte extenuat. Este grav ce i s-a intamplat mai ales ca trebuie sa si conduca.

Eu ieri am stat toata ziua in laborator. Cand am ajuns acasa eram franta dar tot mi-am gasit timp sa fac ceva pentru Roxy ca deh pentru ea cand nu-si face mama timp. Vroia muzica ei preferata pe noul ei telefon. Si uite asa a trecut ziua.

Azi aici este innorat. De dimineata am fost la sala si acum sa vedem cu ce incep.

va pupaces pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Iar am ramas singura pe aici.
Eh oricum la mine e cald asa ca ma bucur de vremea de afara cu toate ca au venit comunistii peste mine asa pe neasteptate dar incapatanata cum ma stiti tot am fost la sala deci acus ma dor toate cele...
Ieri in urma intalnirii de dupa amiaza am reusit sa obtinem o sponsorizare de 55k. Nu e mult dar nici putin nu e.

Daca nu mai intru sa aveti un weekend placut si va pupic pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Azi suntem singuri...soata se simte mult mai bine si a plecat la munca. Am tras o sperietura zdravana.

Edi deja ii simte lipsa...s-a invatat cu el acasa. Dimineata cand s-a dat jos din pat a inceput sa-l caute prin casa.

Sambata am luat motul/turta...inca nu m-am lamurit ... finutei.

O zi buna, fetelor!

Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

'Neata!

Flori doamne ajuta ca este bine soata ta. Cat despre mot-turta. Se rupe turta la fetita si se ia motul la baieti. lol

Azi plec la Sheffield deci am o zi super incarcata.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

Trezirea!
Pai nu mai intra nimeni pe aici. LOL

Eu tot nebuna cum ma stiti. Ieri am fost la Sheffield...asa o pierdere de timp...

In fine azi din nou in campul muncii. Vremea sta cand sa ploua cand da soare de nu se poate.

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata .. mai pe la pranz!

Si la noi e o vreme nasoala...sta sa ploua.
In rest...nimic nou sub soare!

Pup!

Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni

Mergi la inceput