Targoviste (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Pai nu va e rusine sa leneviti asa?

Noi am avut party vineri la gradi, party sambata la gradi si party luni la lucru...
As vrea si eu sa lenevesc...

Sper sa ajung si eu de Paste acasa :) De luni ma mut in alta echipa si iar o sa vedem cine si cum isi ia concediu ...

Cristina si eu fac portugheza si profu e brazilian...iar noi ii mai spunem in spaniola unele cuvinte si el se uita ciudat la noi...atunci stim ca in portugheza se spune altfel :)

Va pup! O zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Miha dezmat total la voi acolo! Sper sa reusesti sa ajungi de sarbatori acasa!


Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

'Neta, neata!

Pai asa ma Miha faci tu party peste party si nu ne inviti si pe noi? Pai noi, eu si Flori, lenevim dar party e mai bine decat leneveala.

Cat despre limba portugheza fa si tu ca mine: pune la toate cuvintele din spaniola un 'au' la sfarsit si ai rezolvat. Dar sa te apuci sa vb in romana well a sunat un pic ca de pe alta planeta pentru ceilalti.

Flori ce face Edi?

Getk nika, nika?

In fine ieri am avut o zi luuuunga la servici ca nu ne merge ceva - de fapt nu ne iese cava. Acum azi o m vedea cum rezolvam.

De dimi-dimi am fost la sala si au ce ma mai doare o bataie din talpa.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina Edi e bine...au inceput crizele de personalitate si cand se desfasoara sa te tiiiiiii! In rest, toate bune si frumoase!

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna!

Flori ma bucur ca este bine baiatul. Cat despre crize de personalitate - toti au dar trebuiesc instruiti ca nu totul li se cuvinechiar daca bat din picior.

Eu am fost de dimineata la sala. Mult mai bine acum. Azi am o zi plina la servici.

Va pupic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Neata!

Pai nimeni, nimeni?
Fug si eu la treaba poate intru mai tarziu.

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Saluti..

sunt mega stressii...nu prea se poate discuta cu mine...

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Eu imi savurez cafeaua...pe fi-miu il paste o noua raceala...

Azi ma duc la inspectorat: s-a afisat lista posturilor scoase la concurs ... din posturile astea pana in vara dispar mai bine de jumate...

Sapt asta imi propusesem sa reincep sa alerg, dar vremea iar se joaca cu noi...e f urat afara, bate vantul, sta sa ploua. Nu mai vine primavara! Cum da caldura cum ies la alergat...abia astept!

Miha

O zi buna, fetelor!

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

'Neata!

Miha ce ai patit iubita? si sper ca esti mai bine deja.

Flori parca mi se face mie frica cand aud cuvantul raceala... Cat despre vreme Roxy si Dudu nu prea se plang ei sunt non stop afara.

Eu in weekend am fost sambata la cumparaturi - deh pregatesc valiza de venit acasa.

Ieri am fost invitata la masa de sotia sefului ca a fost mother's day. M-am simtit excelent la ei mai ales ca au o minune de fetita de 1 an si opt luni.

Azi am examen oral la germala. Scary....

Cam asta este tot.

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

Vad ca nimeni pe aici.

Sa va zic ca la testul oral am luat 100% si la cel de auditie 96.4%. Tare fericita. A fost una ieri de m-a calcat pe bataturi nu stiu ce avea ea cu nota mea. Cred ca se asteptase la mai mult si trebuia sa-mi ruineze mie bucuria.
In fine azi este o vreme de cacao. Am fost la sala si sunt ca o musca fara cap.

Azi am de lucru si sper sa finalizez pana la 3 cand am intalnire la banca.

Pupici!

Mergi la inceput