Puiuti de Sept-Oct 2011 (22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Zubi ti-am trimis PM.L-ai primit?

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
bebelinul meu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocaille spune:

Una din fete se "ingrijora" ca n-am mai scris. Am luat o pauza, ca am si io familie, copil, ca multe dintre voi. Dar sunt inca aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Bun venit Darisa , miki ispas FELICITARI si sarcini usoare fara greturi sa aveti


Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
bebelinul meu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Racheel sy May nu vreau sa va dezamagesc, dar la Dani greturile au durat pana la 19 saptamani! mai putin si-o luam razna...

may ai incercat cu ginger biscuit?

irinush gargara cu apa cu sare pt gat...

gorgy inainte de a ramane gravi cand ovulai...se vedea bine chestiunea?? poate fi o megaovulatie...sau nu, la ciclu elimini cheaguri? eu cred ca-i vb de resturi...

Mi-am ridicat si eu analizele la sange si urina, n-am nici sida, nici nimic, nici macar anemie. Pana peste o luna nu mai am de vazut nici medici nici moase. Peste o luna facem eco si dublu test, la 11 sapt si-un pic.
aaaah ceva tot am tensiunea joasa joasa...de 9 cu 5 nu trec...
voi cum stati cu tensiunea si cum o dregeti, ca pe mine ma ia cu cate-o durere de ceafa de-mi vine a dormi pe mine, dar nu-i cin' sa spioneze celalalt brocoi din dotare

va pup

Dbunny si Daniel (23.11.2006)
I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Saru'mana Racheel

Zubi, mami15+
minunea lui mami<script type="text/javascript" src="http://cdn.widgetserver.com/syndication/subscriber/InsertWidget.js"></script><script type="text/javascript">if (WIDGETBOX) WIDGETBOX.renderWidget('0b960578-0482-443c-ae1c-c077263cba00');</script><noscript>Get the <a href="http://www.widgetbox.com/widget/baby-ticker">Baby Ticker - The Baby Countdown Pregnancy Ticker</a> widget and many other <a href="http://www.widgetbox.com/">great free widgets</a> at <a href="http://www.widgetbox.com">Widgetbox</a>! Not seeing a widget? (<a href="http://docs.widgetbox.com/using-widgets/installing-widgets/why-cant-i-see-my-widget/">More info</a>)</noscript>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Dbunny....19 saptamani????????????Nici nu vreau sa ma gandesc perin ce ai trecut.La mine acum....3 zile ma simt bine si o zi rau.Cred ca nu o sa dureze 19 s.

Acum cum te simti?Ai greturi la fel ca la Dani?
Si apropo de tensiune si eu o am 9 cu 5 ma simt ametita dar eu ma odihnesc mult.Sunt in concediu medical.



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
bebelinul meu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Zubi dar ce semnatura ai Ce inseamna??????

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
bebelinul meu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dbunny

Racheel sy May nu vreau sa va dezamagesc, dar la Dani greturile au durat pana la 19 saptamani! mai putin si-o luam razna...

may ai incercat cu ginger biscuit?

irinush gargara cu apa cu sare pt gat...

gorgy inainte de a ramane gravi cand ovulai...se vedea bine chestiunea?? poate fi o megaovulatie...sau nu, la ciclu elimini cheaguri? eu cred ca-i vb de resturi...

Mi-am ridicat si eu analizele la sange si urina, n-am nici sida, nici nimic, nici macar anemie. Pana peste o luna nu mai am de vazut nici medici nici moase. Peste o luna facem eco si dublu test, la 11 sapt si-un pic.
aaaah ceva tot am tensiunea joasa joasa...de 9 cu 5 nu trec...
voi cum stati cu tensiunea si cum o dregeti, ca pe mine ma ia cu cate-o durere de ceafa de-mi vine a dormi pe mine, dar nu-i cin' sa spioneze celalalt brocoi din dotare

va pup

Dbunny si Daniel (23.11.2006)
I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
eu nu am avut cheaguri niciodata, si la ovulatie curgea asa ceva...o secretie albicioasa, dar nici decum ce mi-a curs acum, nu am mai patit asa ceva niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

iubitele mele, multumesc mult, va , si vb maine, acum plec acasa sa o pot suna si pe dr. revin cu vesti, sper eu bune ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Pai Racheel, la tine am vazut BEBELINUL MEU, si am intrat si eu, copy, paste, si uite c esemnatura a iesit

Zubi, mami15+

Mergi la inceput