Puiuti de Sept-Oct 2011 (21)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

Buna dimineata fetelor, va pe toate! Ma bucur ca mai sunt si vesti bune,la mai multe!
Elly, ...te inteleg perfect, si eu am ganduri de genu...uneori, si nu as fi pregatita niciodata, si pe mine si pe mama mea ne-a crescut bunica, si fiind singura nu a fost usor deloc,dar ce sa facem...odata si odata vine si ziua aia in care trebuie sa acceptam, important este sa incerce, poate totusi o minune va face ca treburile sa fie ok. Ai grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

parca am fi toate facute de o mama. nici eu nu stiu dc sa fac sau nu triplu test.

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui loredanar

multumesc si tie seidana pt gandurile bune. :)

si pe mine ma fac fericita vestile bune. cred ca am mai zis asta... ma gandesc de multe ori cat suntem de norocoase ca am reusit sa ajungem pana aici cu bine. mare dar am mai primit de la Dumnezeu si m-ar bucura tare mult ca toate femeile care isi doresc asta sa ramana insarcinate si sa nu se mai chinuie.

apropo de asta, voi dupa cate luni de incercare ati ramas insarcinate? noi in din a 3-a luna de incercare.

Lori 16+





Eu dupa 1 an de zile si a fost o surpriza.Imi strangeam bani pentru FIV si ma pregateam sa merg la Polisano, Sibiu.



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sept-Oct2011 spune:

Fetelor sunt camady si mai stau putin pe userul comun. Cine vrea modificari, adaugari la listuta va rog sa scrieti.Va astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Mai fetelor pai daca voi ati facut dublutest ce rost mai are triplu test?



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Mai fetelor pai daca voi ati facut dublutest ce rost mai are triplu test?



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
Doamne, ajuta-ne in continuare!





La intrebarea asta nu stiu sa raspund. Stiu ca asa mi-a recomandat doctorita - si dublu si triplu. Si eu m-am conformat.

Lori 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Mai fetelor pai daca voi ati facut dublutest ce rost mai are triplu test?



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
Doamne, ajuta-ne in continuare!





Pt ca la triplu se detecteaza maflormatii ale coloanei..Da eu nu vreau , sa vad ce vrea medicul..

Vi-ar place sa ne zicem fiecare in ce zi a sapt implimin o noua sapt a burticii?

eu sambata schimb prefixul

15+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

am dublat postul ... scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Eu vineri implinesc 17 saptamani.

Lori 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Seidana si eu tot sambata


Atunci eu cred ca dublutest nu-si avea rostul.Dar, ce nu facem noi pentru bebei?Mie doctora mi-a zis ca fac direct triplutest.



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput