FIV in Ungaria 127

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dragoste777 spune:

Bafta Martinel si Alinuk
si multa rabdare sii celolalte fete
atat lume e aici ca nu mai stiu cine unde este in c efaza, eventual cineva poate sa actualizeze prima pagina unde mai demult scria cine unde este?
mercy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luisianadsd spune:

gyongyi am programare pe 12 aprilie dar nu am retinut ora si te rog sa intrebi tu la receptie.ma cheama Mogos daniela

dana
1extrauterina
1 fiv "nereusit"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luisianadsd spune:

alinuk abia astept sa postezi cu test pozitiv

dana
1extrauterina
1 fiv "nereusit"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viotimis spune:

Ciao !
balanta_tm, ti-am dat mai multe detalii pe PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory_ana spune:

Tonirro ne putem intilni pe 23 martie, la ora 12 la clinica, ce zici?? Ca sa fie bine pt. amindoua. Poti sa-mi trimiti un PM cu nr. de tel. si te sun eu.
Mi-ar placea mult sa putem povesti!
Desiderio imi pare rau ca nu vei fi cu noi, dar poate eu voi fi la clinica si pe 25. Inca nu stiu depinde de consultatia de pe 23. Mai povestim oricum aici. Multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory_ana spune:

Fetelor, Alinuk si Martinel asteptam vesti cit mai bune de la voi...sa ne dati si noua speranta...

Fetelor vroiam sa va intreb despre injectiile Menopur, trebuie sa le incep vineri si nu stiu daca ar trebui facute intr-o anumita perioada a zilei sau nu are importanta??
M-am documentat pina acum cum se fac, subcutanat, dar despre asta nu am aflat inca nimic...poate ma puteti voi lamuri, care ati mai facut Menopur...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

flory_ana
eu am facut inhibarea dimineata iar injectiile de stimulare intotdeauna dupa masa , in jurul orei 18-19.Este indicat sa le faci cam la aceeasi ora.
Multe , multa bafta !!!!!!!!!!!!
tonirro
crezi ca ma poti ajuta,daca te rog,cu niste medicamente din Ungaria?
Iti pun banii la dispozitie inainte de a pleca.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

samiruta asta-i buna! Cum sa ma supar. In mai plec prin Ungaria, Cehia, Austria, Germania, Italia. Imi fac lista cu denumirile medicamentelor, cu preturile si in aprilie, cand fac histeroscopia, discut cu Albu. El imi va da retete pentru medicamentele astea...vin cu geanta plina

alinuk da-n c_r nu te mananca? N-o fi de la sarcina gemelara? lasa cautatul de simptome si trasul de tzatzele, altfel vin cu

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuknuknuk spune:

flory_ana eu si fetele din 'tura" mea le-am facut pe toate in acelasi timp, cand ni le facea Gyongyi cand mergeam sa mai facem o plimbarica pana la clinica.

Aristico nu mai caut nici un semn, asta ca mi-e teama ca nu gasesc. Deci astept...bine ca am inceput serv ca parca trece timpul mai usor! si ma mai amuz pe la serv deocamdata:).
Auzi da tare mi-as dori sa te cunosc!!!


IA nereusita nov.2010
sotul OATS moderata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica
alinuk da-n c_r nu te mananca? N-o fi de la sarcina gemelara? lasa cautatul de simptome si trasul de tzatzele, altfel vin cu

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

Mergi la inceput