Puiuti de Sept-Oct 2011 (19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui GORGY

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Hjai sa va zic ceva socant... accidentul meu de sapt trecuta... masina e dauna Totala.. si noi nu avem nici o zgarietura... si sa nu credem in Doamne Doamne? eu stiu cine imi e INGER pazitor...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !
eu daca am lipsit cateva zile...nici nu stiam ca ai avut accident, pai si tu esti ok nu ai patit nimic, si masina dauna totala??? cum a fost?

Georgi


AMi eu nu stiu exact pt ca am inchis ochii si asteptam momentul negru...Insa sotul meu nu doarme noptile, e apatic, si conduce ca o pensionara.. e ingrozit de clipele accidentului... Imi dau seama si cat ma iubeste.. Orice sofer are tendinta sa traga de masina in asa fel incat sa se salveze pe sine.. el a tras brusc de masina sa ma fereasca pe mine, deci masina e praf pe partea lui, el e si putin lovit.. eu nici macar nu am simtit BUMM.. iar cand politistul zicea ca ii face dosar penal pt ca eu sunt vatamata ( m-a luat ambulanta), el imi zicea sa merg linistita la spital sa vad de e totul bine..

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanaiasi

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

oana, poti sa estimezi 51-52 de kg. Bluzele groase sunt peste jumatate de kg - fiecare, blugii iar, iar bocancii trec de kg. Plus ca era seara, dupa mancat si tot

Seidana, aseara mi-am amintit de tine am vrut sa te intreb ce a mai fost cu accidentul, daca sunteti bine.

9+
Bijuteriile mele

Am sa raman la 52 , data viitoare cand ma cantaresc ma dezbrac in chiloti la doamna doctor in cabinet. Ca sa fiu sigura.

Oana 11+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!


sa fie tanga ca aia sunt mai usorii

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flopishtica spune:

Seidana, intr-adevar ati avut inger pazitor.

In ceea ce priveste kg, sa fie bebeii nostri sanatosi noi sa nu ne umflam ca pepenii, si toata lumea o sa fie fericita.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

Acasa nu ai cantar? E mai simplu sa te sui dimineata pe el, seara tre sa te tarasti

9+
Bijuteriile mele



Nu am inca dar m-am hotarat sa imi cumpar. Vreau unul electronic , sper sa mi-l iau repejor.

Eu am si niste probleme cu coloana ...trebuie sa imi supraveghez cresterea in greutate.

Oana 11+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Tanga neaparat
Si sa lasi grijile acasa, si morcovii, si gandurile negre, ca si alea trag la cantar

9+
Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Citat:
citat din mesajul lui GORGY

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Hjai sa va zic ceva socant... accidentul meu de sapt trecuta... masina e dauna Totala.. si noi nu avem nici o zgarietura... si sa nu credem in Doamne Doamne? eu stiu cine imi e INGER pazitor...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !
eu daca am lipsit cateva zile...nici nu stiam ca ai avut accident, pai si tu esti ok nu ai patit nimic, si masina dauna totala??? cum a fost?




AMi eu nu stiu exact pt ca am inchis ochii si asteptam momentul negru...Insa sotul meu nu doarme noptile, e apatic, si conduce ca o pensionara.. e ingrozit de clipele accidentului... Imi dau seama si cat ma iubeste.. Orice sofer are tendinta sa traga de masina in asa fel incat sa se salveze pe sine.. el a tras brusc de masina sa ma fereasca pe mine, deci masina e praf pe partea lui, el e si putin lovit.. eu nici macar nu am simtit BUMM.. iar cand politistul zicea ca ii face dosar penal pt ca eu sunt vatamata ( m-a luat ambulanta), el imi zicea sa merg linistita la spital sa vad de e totul bine..

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !
Doamne fereste, am pielea de gaina, vai dar ce noroc ati avut! Fereasca Dumnezeu pe toata lumea de asa ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Hjai sa va zic ceva socant... accidentul meu de sapt trecuta... masina e dauna Totala.. si noi nu avem nici o zgarietura... si sa nu credem in Doamne Doamne? eu stiu cine imi e INGER pazitor...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


sper sa nu zic o MARE prostie....dar din mesajele tale am inteles ca ai avut un fratior ?...
daca ma insel , te rog sa ma ierti


Da un frate de 33 ani... nu te inseli...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


off , imi pare tare rau
chiar ai un inger pazitor ...


Jade si mie imi pare rau.. de fapt eu nu mai exist pe jumatate .. asa ma simt fara el.. era cea mai importanta pers pt mine in viata asta.. insa acu la aproape un an, ii simt prezenta atata de aproape, incat uneori am impresia ca e langa mine si daca ma chinui il pot lua in brate..

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magddalena spune:

Buna seara fetelor sper ca va aduceti minte de mine chiar daca v-am lasat acum cateva saptamani va citesc cu placere si ma bucur cand aud vesti bune despre voi.Eu sunt bine cat de cat astept analizele la sange si TSH la sfarsitul lunii abia sunt gata.Imi pare rau pt giorgi ca a pierdut sarcina si am vazut ca si ea scrie in continuare si indraznesc si eu sa scriu.Ma bucur enorm pt voi si pt baieteii si fetitele care le veti avea va urez numai sanatate si fericire si sa va bucurati de copilasi.Va pup o sa mai scriu si eu din cand in cand.Si eu cred ca ALEXA ca daca cineva a pierdut o sarcina e mai bine sa faci mai multe investigatii sa fii sigura ca e totul bine.O seara buna
P.S. Mie nume de fetita mi-ar fi placut MAYA-ERIKA ca baiat JONATHAN sau MARIO multi



speram viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

pe mine toata ziua m a intepat in partea dreapta , cam pe unde e ovarul
oare ce naiba o fi ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

no gata ... ma adun sa merg acas.. ne vedem de acasa.. si daca nu , maine la cafea crescatoare de tensiune pt mine...
Va pup..

Pofta mare

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput