Puiuti de Sept-Oct 2011 (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Hjai sa va zic ceva socant... accidentul meu de sapt trecuta... masina e dauna Totala.. si noi nu avem nici o zgarietura... si sa nu credem in Doamne Doamne? eu stiu cine imi e INGER pazitor...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


sper sa nu zic o MARE prostie....dar din mesajele tale am inteles ca ai avut un fratior ?...
daca ma insel , te rog sa ma ierti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

oana, poti sa estimezi 51-52 de kg. Bluzele groase sunt peste jumatate de kg - fiecare, blugii iar, iar bocancii trec de kg. Plus ca era seara, dupa mancat si tot

Seidana, aseara mi-am amintit de tine am vrut sa te intreb ce a mai fost cu accidentul, daca sunteti bine.

9+
Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Hjai sa va zic ceva socant... accidentul meu de sapt trecuta... masina e dauna Totala.. si noi nu avem nici o zgarietura... si sa nu credem in Doamne Doamne? eu stiu cine imi e INGER pazitor...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !



Hai lasa-ma ...

Doamne , cat de norocosi sunteti !

Oana 11+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Hjai sa va zic ceva socant... accidentul meu de sapt trecuta... masina e dauna Totala.. si noi nu avem nici o zgarietura... si sa nu credem in Doamne Doamne? eu stiu cine imi e INGER pazitor...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !
eu daca am lipsit cateva zile...nici nu stiam ca ai avut accident, pai si tu esti ok nu ai patit nimic, si masina dauna totala??? cum a fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui flopishtica

Cand va aud cu 50 si ceva de kg si spuneti ca sunteti suncoase. Pai eu la 68 ce sa mai zic?

10+


tu ai tendinta de a pune mai putin in sarcina( 10-13 KG) ... noi slabanoageje pune intre 13 -18 kg

SI nu se vad cele 68 de care pomenesti..

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Citat:
citat din mesajul lui GORGY

Seidana hai ca eu te intrebam tot in capitolul trecut, ce inaltime ai caci nu se vede in poze ca ai avea 95 kg?




am avut mai 95 in urma cu 3 ani .. acum ( adik inainte de burticanie) aveam 56 ...
Am 170 cm... cele mai putine kg au fost 53.5 .. dar eram un sac de oase..

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !
pai vezi ca esti slaba? si eu am 50 kg si inaltime 1.65, nici bat nu sunt dar nici grasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Hjai sa va zic ceva socant... accidentul meu de sapt trecuta... masina e dauna Totala.. si noi nu avem nici o zgarietura... si sa nu credem in Doamne Doamne? eu stiu cine imi e INGER pazitor...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


sper sa nu zic o MARE prostie....dar din mesajele tale am inteles ca ai avut un fratior ?...
daca ma insel , te rog sa ma ierti


Da un frate de 33 ani... nu te inseli...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

oana, poti sa estimezi 51-52 de kg. Bluzele groase sunt peste jumatate de kg - fiecare, blugii iar, iar bocancii trec de kg. Plus ca era seara, dupa mancat si tot

Seidana, aseara mi-am amintit de tine am vrut sa te intreb ce a mai fost cu accidentul, daca sunteti bine.

9+
Bijuteriile mele

Am sa raman la 52 , data viitoare cand ma cantaresc ma dezbrac in chiloti la doamna doctor in cabinet. Ca sa fiu sigura.

Oana 11+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un sanatos si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Hjai sa va zic ceva socant... accidentul meu de sapt trecuta... masina e dauna Totala.. si noi nu avem nici o zgarietura... si sa nu credem in Doamne Doamne? eu stiu cine imi e INGER pazitor...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


sper sa nu zic o MARE prostie....dar din mesajele tale am inteles ca ai avut un fratior ?...
daca ma insel , te rog sa ma ierti


Da un frate de 33 ani... nu te inseli...

14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


off , imi pare tare rau
chiar ai un inger pazitor ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Acasa nu ai cantar? E mai simplu sa te sui dimineata pe el, seara tre sa te tarasti

9+
Bijuteriile mele

Mergi la inceput