Prietene la bine si la greu - 111

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lumi e si Richard cu voi? la ce etaj locuiti?

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 14+ cu Iris/ul

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Da, Licu, e si Richard cu noi,noroc ca nu s-a dus la birou astazi,ca muream de frica fara el!

Stam la parter,e bine. Si in fata casei avem o statie de pompieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Lumi m-a sunat sotul de la job sa imi zica de cutremur.Primul gand mi-a zburat la voi.Ma bucur enorm ca sunteti bine.

sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Many!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

pfoai, acu am deschis si eu tv-ul... cica a depasit cutremurul scara Richter

Lumi aveti mare grija de voi

Mitzi imi pare rau ca nu ajungeti azi, dar ne vedem saptamana viitoare. Sper sa fiti ok




Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Monis vreau si eu 2 pungulitze cu pufuleti.(daca se poate).Daca ii plac lui Geo mai cerem.Zi-mi si mie te rog,poate am drum,pe unde e magazinul bio.Chiar in piata?sau pe langa(stiu zona ca acolo am facut liceul).

sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Many!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:



MIHAMORA




mami de Vlad (29.10.2009) si 4+
Multumesc Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina

Monis vreau si eu 2 pungulitze cu pufuleti.(daca se poate).Daca ii plac lui Geo mai cerem.Zi-mi si mie te rog,poate am drum,pe unde e magazinul bio.Chiar in piata?sau pe langa(stiu zona ca acolo am facut liceul).

de George-Stefan (15.11.09)

sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Many!




magazinul se numeste Targul domnesc si e aproape de intersectia de la piata, vis a vis de liceu . Sa-mi zici daca il gasesti.




Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura - andreea spune:

Buna dimineata! Sunt absolut cutremurata dupa imaginile de azi dimineata din Japonia Lumi, ma gandesc la voi si sper ca sunteti bine




poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Magda imi pare bine ca te-ai descarcat, suntem aici ori de cate ori ai nevoie. Chiar sunteti niste oameni puternici si sper ca viata sa va rasplateasca, sper ca micutul vostru sa fie un copil, adolescent si un om care sa duca o viata normala din p.v. medical. Mai multe nu pot sa spun decat ca daca tu crezi ca sta in puterile noastre sa ajutam cu ceva, te rog sa ne spui fara ezitare

Monis, nici eu nu stiu cum sunt, sigur sunt dusa cu capul. Imi vine sa stau cu capul in pamant ca strutzul si sa-l scot tocmai pe 23.03 cand mergem la dr. sa vedem si noi ce si cum sta treaba. Ma bucur ca se incalzeste, poate plecam la mama sa pot sta cu Vlad mai mult afara. Aici nu prea pot decat daca este tati acasa, eu nu prea ma hazardez cu el 4 etaje. Imi spui si mie exact cum se numesc acei pufuleti, am un magazin Naturalia pe langa mine si as incerca sa vad daca nu au.

Lumi cumplit ce vad la tv. Eu am copilarit intr-o zona seismica, cu zgaltaieli destul de dese (Rm.Sarat) si nu ma mai speriam asa usor. Insa acum de cand am copil imi este asa frica, fac scenarii inainte de culcare, daca se intampla, cum sa iau copilul, unde sa ne ascundem etc.

Fetelor va urez un W-E placut si indorit.
PS au anuntat duminica in Buc. 17 grade

mami de Vlad (29.10.2009) si 4+
Multumesc Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Lumi imi pare bine ca ai reusit sa intri sa ne zici ca sunteti ok, acum m-am trezit si am vazut grozavia, primul gand mi-a fost la voi, ma rog pentru voi si sa puteti pleca cat mai repede.

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput