Prietene la bine si la greu - 111

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lumi, ce mai faceti?? ca astia tot spun ca o sa mai fie cutremure..

Biara, ce face micuta Maia, a scapat de ghips?

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 14+ cu Iris/ul

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare.
Aseara am fost cu Ema la socru( este la noi acasa cu buni) si bineinteles ca mi-am facut ceva nervi..."sotia" se mira ca zburlita inca mai face in pampers...ca nu-s ce ruda a ei a lasat pampersul la fix 1 an...ca nu prea vorbeste

Lumi si noi ne gandim la voi.
Magda te admir pt forta ta.
Many stii tu...si eu crescuta tot in zona crepusculara si blocul in care stau ai mei nu-mi pare prea rezistent.
Biara, m-am gandit la voi zilele astea.Povesteste-ne de Maia.

toate fetele; in special noastre.

Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Licuricimultumim de intrebare , inca suntem cu ghipsul , asta e si motivul pentru care nu am mai intrat, pitica vrea tot la mine in brate, spatele meu e varza, acum am reusit ca tocmai ce a papat si isi face siesta de 5 min la ducktv .
Mihamora LA MULTI ANI.
LA MULTI ANI fetelor care s-au serbat zilele trecute (saptamanile) mi-a fost imposibil sa intru sa scriu ceva la momentul respectiv dar v doresc tot ce imii doresc si mie.
Ionela si Many cu intanrziere felicitari pentru burtici. Many cand faci eco ca sa stim cati bebei sunt?
Smara felicitari pentru Fantomita.
Atat pot acum trebuie sa fug ca ma striga, imi cer scuze nu pot mai mult, dar sunteti toate in gandurile mele

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Fetelor,va multumim ca v-ati gandit la noi,inca sunt speriata,mi-e frica de altele....Am stat multi ani in Japonia,dar nu am mai trecut prin asa ceva.....este cel mai mare cutremur prin care a trecut tara asta.

Au fost foarte multe replici pana acum,mici si inofensive,sper sa nu mai vina altul mare,cedez nervos,nu mai potb Imi vine sa vomit de frica!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Lumi in Tokyo sunt pagube/victime? Din ce am prins eu la TV am inteles ca s-a produs la 400 km de voi.

mami de Vlad (29.10.2009) si 4+
Multumesc Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Imi spui si mie exact cum se numesc acei pufuleti, am un magazin Naturalia pe langa mine si as incerca sa vad daca nu au.



uite www.magazin-naturist.ro/hrana-pentru-mileniul-iii-%28produse-bio-ecologice-alimentare%29/pufuleti-din-mei-bio-150-grame-bio-organic-natura-trend--10176" target="_blank">astia sunt, strutule




Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Imi spui si mie exact cum se numesc acei pufuleti, am un magazin Naturalia pe langa mine si as incerca sa vad daca nu au.



uite www.magazin-naturist.ro/hrana-pentru-mileniul-iii-%28produse-bio-ecologice-alimentare%29/pufuleti-din-mei-bio-150-grame-bio-organic-natura-trend--10176" target="_blank">astia sunt, strutule




Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)




mami de Vlad (29.10.2009) si 4+
Multumesc Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Laura-Andreea zicea ca nu e prea bine sa ii dai prea mult la copii scortisoara fiindca sunt prea mici (motivul asa cum ai zis -nu am intrebat ma grabeam sa o intreb mai multe chestii si Mihai plangea), iar cacao sub nici o forma. Si bineinteles ca vreau dulceturi fara conservanti. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Magda o sa fie bine ai sa vezi.

Lumi sper ca sunteti bine.

LA MULTI ANI MIHAMORA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

http://www.hotnews.ro/stiri-international-8381310-ultima-ora-stare-urgenta-nucleara-japonia.htm






Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput