Prietene la bine si la greu - 111

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


La multi ani, Mihamora!!!

Iti doresc sa te bucuri din plin de fiecare clipa alaturi de frumoasa ta familie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Magda, Am ochii in lacrimi. Nu stiu ce sa spun... cuvintele au navalit peste mine dar mi-am dat seama ca nu pot exprima nimic prin cuvinte. Te imbratisez cu drag si zambesc pentru optimismul tau, zambesc pentru ca in tot ce traiesti reusesti sa fii optimista si cred eu ca asta il va face pe piticutul dulce sa depaseasca boala si asta te va face pe tine sa poti duce mai departe, ca si pana acum crucea asta grea. Ma bucur ca ai scris ce simti



Ziua buna tuturor


Mami fericita de Mihnea (14.11.2009 ) acum 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Mihamora La multi ani fericiti si sanatosi langa cei trei printi ai tai!!

Magda Nici eu nu imi gasesc cuvintele, am citit tot si sunt impietrita cu gandul la cata durere si cata suferinta a trebuit sa induri tu si familia ta. Mereu ai fost optimista si increzatoare, banuiam doar ce se ascunde in spatele zambetelor triste. Multa putere si forta, si pt micutul luptator multa sanatate! Sper din suflet sa reusiti sa treceti si peste hopul asta!!
Te pup si te imbratisez tare, nu cred ca ajut cu mare lucru, dar sa stii ca ma gandesc la voi.
Sa stii ca noi suntem mereu aici, chiar si doar sa te ascultam, daca nu putem ajuta cu altceva..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 14+ cu Iris/ul

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui marijan90

Dankutza, Gabriela avea 176 cm la 1 an, de atunci nu am mai masurat-o dar nu pot sa spun ca mai crescut f. mult(ai vazut-o de altfel)

mamica fericita de fetita Gabriela


E mai inalta decat mine!
Glumesc! Vroiai sa zici 76cm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Cutremur de 7,9 grade, prima replica dupa 20 de minute, asteptam restul.....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Andre vad ca ti-au scris fetele in mare de ce ai putea sa-i dai fetii in RO. Nu stiu ce sa adaug... cred ca ne mai intrebi tu cand ajungi aici...

Dankutza nici mie nu mie nu mi se pare mica Pinky la 75 cm. Am masurat si eu ieri copilul, ori a gresit doctorul la 1 an si 2 luni, ori eu ieri ca se tot misca... cert e ca mi-a iesit tot 81-82. Si stiu sigur ca a crescut mult in ultima vreme pt ca a iesit din niste hainutze... In fine.

Smara eu chiar nu sunt in masura sa-ti raspund cu laptele, in ce dileme sunt eu... . In schimb ayranul mi se pare senzational

Lili ce face mica racita? Ati stavilit mucii? Cred ca poti iesi afara cu ea, mai ales daca nu are altceva. Sanatate multa!

Licurici deci ati ajuns si voi in faza de frustrari si manifestari colaterale . Sper sa o depasiti cu succes

Laura_andreea vacanta placuta . Unde mergeti? Cu dorul inteleg, eu am fost plecata duminica de dimineata pana seara si numai la el m-am gandit
si Hut ab Madame pt info
Cred ca doctorita lui Ali se refera la Varilrix... in RO sunt multi care il fac


Gabitza cum au iesit bobo?

Ancutza eu cus-cus ii pun in mancarea de legume de obicei. Dar cu siguranta merge si cu ceva fructe.

Ali merg si fulgii de porumb atata vreme cat nu au adaos de zafar si sare. Insa porumbul, inafara de gustul bun, nu prea are aport de nimic. Mai buni sunt fulgii de ovaz, alac etc.
Mult prea tare doctorita ta cu Dr. Oetker al ei

Miany imi suna cunoscut ce zici, insa nu neaparat de la masa, ca eu nu l-am prea lasat sa se mazgaleasca cu mancare, ca mi-e f sila sa spal . Ma si gandesc ca ar fi vremea si tot aman asa aiurea
Si nu mai spune atata ca plictisesti cu ce povestesti, cine e plictisit, sare peste postarile tale . Mie mi se pare senzational - oau! prima propozitie deja . Ce precoce e David cu vorbitul

Coque ce ma bucur ca e bine Matei, dupa luna asta grea prin care ati trecut . Multumim de info legat de papa

Many ce faci? cum esti?

si apropos de asta, Ionela - tu?

Ancutza iti iau pufuleti, dar cum ti-i trimit oare? ca sa nu ajunga faina la tine..

Lumi brrrrrrrrrrrr. Cat mai stati acolo?




Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Ups, 7,9 grade e scala lor,pe Richter e 8,8 grade!!!!
Abia astept sa plecam de aici!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lumi, sunteti bine, Tokyo e o zona ferita????

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 14+ cu Iris/ul

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

acum ma uit si eu pe realitatea ca dau astia in direct tsunami-ul din japonia, Doamne fereste ce nenorocire acolo!!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si 14+ cu Iris/ul

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Fetelor,a tinut mai mult de 2 minute,pt noi au fost o vesnicie.....Fata dormea si s-a trezit buimaca.... Nu stiam ce sa facem, decat sa asteptam sa se termine.... Multumesc lui Dumnezeu ca s-a terminat cu bine!
Inca tremur.... Sa va mai spun ca inca stam imracati in casa,gazul inchis, bagaj cu apa si mancare pregatit?


Mergi la inceput