INSEMINARE 76

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aruam spune:


Fetelor eu sunt in ziua a 6-a de la IA dar pana acum ma simt bine dar nici simptome de nu am ,stiu ca e prea devreme si nici nu stiu cum ar trebui sa ma simt avand in vedere ca nu am fost niciodata
Nu mai am rabdare timpul trece asa incet.....


in 2011 o sa fiu
Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nouasnrs spune:

Neata !
Eu sunt in ziua a 9-a de la IA si in afara de faptul ca ma dor sanii la palpare si am sfarcurile f sensibile (se intaresc mereu) nu am nici un simptom. Nu stiu nici eu daca e ok sau nu. O sa astept pana la test. Asta e daca nu e acum o sa fie sigur data care vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa78 spune:

La multi ani GIA!

MTHFR A1298C heterozigot, PAI 4G homozigot
7 IAS, 2 reusite dar pierdute la 5 si 6 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:



Mare sarbatoare mareeeeeeeee !

Gia Darria face 1 anisor diseara la 22.45 !


Multumim tuturor pentru urari !

Va servim cu tort www.google.ro/imgres?imgurl=http://fanparty.ro/shop/images/sampanie%2520mickey%2520mouse.jpg&imgrefurl=http://fanparty.ro/shop/articole-party-sampanie-copii-c-36_82.html&usg=bDQToKKDnW8tSy5kJ4cbmlun9gM=&h=505&w=244&sz=28&hl=ro&start=0&sig2=EKhQGdjoDBtRVVEPRkehEQ&zoom=1&tbnid=zxK2iEj5XuJugM:&tbnh=132&tbnw=64&ei=lqZ4Tfn7FoOs8gPyxLm4BA&prev=/images%3Fq%3Dsampanie%2Bcopii%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DN%26rlz%3D1W1ADFA_en%26biw%3D1003%26bih%3D507%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=132&vpy=10&dur=2797&hovh=323&hovw=156&tx=88&ty=169&oei=lqZ4Tfn7FoOs8gPyxLm4BA&page=1&ndsp=19&ved=1t:429,r:0,s:0" target="_blank"> si sampanie

Am niste sentimente nebune, de parca as retrai ziua de 10 martie 2010.

Fluturi in stomac, stomacul care cred ca munceste la turatie maxima, de am impresia ca Gia ar fi acolo in burtica si ma loveste.

Nu imi vine sa cred ca am Bubulucea mea care acum face 1 an. Care mi-a implinit viata si mi-a luminat-o.

O sa va servim si maine cu alt tort ca mai avem unul comandat pt azi, ca si azi avem musafiri si o sa vi-l arata maine.




de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute
"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

sensibila sa-ti traiasca zanica!
Am sa te rog sa ma scoti de pe prima pagina, caci nu prea are rost sa fac IA cu ultima mutatie descoperita...dar am sa merg spre urmatorul FIV...insa am sa intru pe la voi, sa vad ce fac fetele care-s acum in asteptari.
noua, aruam va tin pumnii de pe margine

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa78 spune:

aristica, ce treaba au mutatiile cu reusita inseminarii?



MTHFR A1298C heterozigot, PAI 4G homozigot
7 IAS, 2 reusite dar pierdute la 5 si 6 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

aristica - multumesc

Ai cerut mai multe pareri ?

Daca nu eu zic sa o faci.

Daca iti mai zice vreunul la fel ... atunci e ok dar doar de la 1 singur dr nu cred ca e ok

Repet nu stiu cati medici ai consultata, dar daca ai consultat numai 1 , mai mergi la unul bun si cerei parerea.

de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute
"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikado spune:

Hello fete!
Sensibila , sa-ti traiasca buburuza !
Aristica, chiar nu se poate face IA cu acea mutatie?

mi-am facut programare la dr. Albu sa vedem ce zice daca sunt sanse cu IA sau nu
succes fetelor care urmeaza la testare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nouasnrs spune:

Multumim frumos !!! Sa fie cu ochisori si buricut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aruam spune:

Multumim fetele speram ,asa cum a spus si Nouasnrs sa fie cu ochisori


in 2011 o sa fiu
Doamne ajuta

Mergi la inceput