FIV288

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns smufurash spune:

Bun gasit tuturor!
Desi va citesc de ceva vreme, nu am indraznit sa intru in discutii, desi m-am bucurat si am suferit odata cu voi, fiind si eu in asteptarea unei minuni in viata mea. M-am gandit insa, ca sarbatoarea care abia incepe e tocmai o buna ocazie sa intervin, urandu-va ca Dumnezeu sa va lumineze casa si viata, sa va dea sanatate si mult noroc. Paste fericit, dragele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smufurash spune:

Desi sunt noua si abia ma descurc in noianul de subiecte si mesaje ale forumului, inteleg ca acesta este un subiect la care se discuta despre FIV, in general, si despre FIV facut la Giulesti, in special. Sper ca nu ma insel, de aceea intreb: unde v-ati pitit, fetelor? Inteleg ca doamnele deja purtatoare de feti-frumosi s-au dus catre alte sectiuni, mai potrivite starii lor, dar celelalte? Nu mai face nimeni FIV la Giulesti?

---------------------------------------------
1 FIV - nereusit
1 FIV pe ovulatie naturala - nefinalizat
al 2-lea FIV - reusit - sarcina oprita din evolutie la 5 s
al 3-lea FIV - in pregatire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

chiar asa mai fetelor,unde v-ati ascuns?
nu mai face nimeni fiv?
Cyc ce faci draguta,cind dai startul?
Smufurash bine ai venit si mult noroc la gravideala.Stai linistita o sa apara si fetele,probabil fac planuri de lupta.

daniela,
in asteptarea unei minuni de la DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smufurash spune:

Bun gasit , Daniela, sanatate si mult noroc iti doresc si eu tie!
Ai dreptate, fara un plan foarte bine pus la punct, nu te poti avanta intr-o asa batalie.

---------------------------------------------
1 FIV - nereusit
1 FIV pe ovulatie naturala - nefinalizat
al 2-lea FIV - reusit - sarcina oprita din evolutie la 5 s
al 3-lea FIV - in pregatire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Vin si eu cu o veste speciala:
azi beta hCG = 321 mUI/mL, SUNT INSARCINATA si am ramas natural cand nimeni nu mai spera: dupa 3 FIV-uri si 2 FET-uri esuate......S-A INTAMPLAT O MINUNE!!!!
Multumim Bunului Dumnezeu, Preacuratei Maicii Sale si tuturor Sfintilor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Felicitari maria08 pt reusita. Inca o data se adevereste ca totul se intampla cu voia lui Dumnezeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta7 spune:

Maria08, draga mea.... FELICITARI DIN TOATA INIMA. Ma bucur enorm pentru tine. Sarcina usoara si bebe sanatos.
Extraordinar!!!!Bravo!!! Deci SE POATE si natural. (parca incep si eu sa sper si sa cred in minuni ca sunt inca tare trista) Ai facut vreun tratament?

Fetelor, HRISTIOS A INVIAT! Multa sanatate si fericire va doresc. V-am citi in fiecare zi, dar nu am mai intrat ca nu am ce sa va spun.
M-a scos Maria din barlog cu vestea ei minunata.

Cyc, Daniela74, Bruni cate un special pentru fiecare.
toate fetele si bafta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smufurash spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria08

Vin si eu cu o veste speciala:
azi beta hCG = 321 mUI/mL, SUNT INSARCINATA si am ramas natural cand nimeni nu mai spera: dupa 3 FIV-uri si 2 FET-uri esuate......S-A INTAMPLAT O MINUNE!!!!
Multumim Bunului Dumnezeu, Preacuratei Maicii Sale si tuturor Sfintilor!!!

Felicitari, Maria! Tu esti dovada ca minuni divine se intampla!
Sa ai o sarcina usoara si-un bebe sanatos!

---------------------------------------------
1 FIV - nereusit
1 FIV pe ovulatie naturala - nefinalizat
al 2-lea FIV - reusit - sarcina oprita din evolutie la 5 s
al 3-lea FIV - in pregatire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

FELICITARI, Maria! Dumnezeu te-a rasplatit pentru tot ce-ai patimit si acum, de Sarbatori ai primit in dar o minune! Sarcina usoara iti doresc si bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Multumesc tuturor!!! Asa este, minuni exista, stiam asta , dar ma gandeam ca nu sunt vrednica pentru asta....
Broscuta: Nu am facut nici un tratament....pe 23 martie am facut testul dupa FIV si rezultatul a fost negativ, pe 11.04 am fostla consultatia de dupa si aveam un folicul de 20 si sotul s-a gandit sa "profitam'.....iti dai seama ca nu mai aveam sperante natural..iti trimi un pm.

Mergi la inceput