Aspirante si Gravi Nou-Venite(105)-Felicitari Lia!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

JoAnn imi pare rau ca nu am raspuns...poate mai incerci o data....tel e dat pe silentios si daca am inspiratie si ma uit la el, sun eu inapoi, daca nu, nu
hai ca vine primavara si ne intalnim cu gogoshelele in parc


MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Trutzi, eu si cu babatu-miu suntem super nebuni...pazim copilul 24 din 24...eu ma culc la 21-22 seara si sotul meu ramane cu Alexia in dormitorul mare...eu ma culc in dormitorul mic, iar la 3 de noapte se schimba garda, daca ma intelegi...eu ma duc cu Alexia si sotul merge in dormitorul mic sa se culce si el....suntem paranoia, dar altfel nu putem...ai sa vezi si tu ce fany e cand o sa ai bb


MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

ola ola!!
Mvb, Karina are 2 dinti jos care au crescut si se vad, si ii mai dau acum inca 2 sus care de abia acum sparg
zice mama, ba-ba, pa pa, poc, haida pa, brummmm,cooosi ff rar tata!!
aseara a fost horror s-a trezit din ora in ora si plangea, nu mai stiam cum sa o mai calmez
pana sparge si gingia la al doilea dintisor de sus asa o ducem , cred k mai dureaza o zi doua


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Ale ola-ola, dai si-o cola? asta ca sa te citez...nu ne speria ca noi nu am scapat inca nici de colici
ce draguta tre sa fie Karina cand vorbeste ea...si mai dragutt, dupa ce ca seamana leit cu taica-su, auzi la ea, sa nu vrea sa zica tata




MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

dau si un bax de cola la ce somn imi este
eu pt colici am folosit colief&infacol si in 3 zile n-a mai avut nimic
tare maraita e aziiiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mvb suuuper program are fiica ta

ale mele la 5-6 dimineata sunt drepti si incepe show-ul...gangureala, tipaiala, uitat la tv.

apoi pe la 7 le dezbrac de pijamalute si le las in body si cu pispirica la aer ...si ele se bucura de numa...tipa si mai tare si asa cristalin ca mooor de dragul lor

si carutul meu abia asteapta sa isi intre in drepturi , numa ca e cam nasol la noi in "targ" cu trotuarele astea inguste si cu masini parcate pe ele

eu tin telefonul pe vibratii...si mai aud cand ma suna cineva.
dar acu de ex doarme trupa, din care...Marta pe picioarele mele, si doarme asa de bine, ca nu imi vine sa o dau jos.
si asa profit si eu sa stau la calc.

las' ca ne auzim noi sa stabilim o intalneala ,primavara sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

pffff....mai fetili unde ati fugit???
chiar acu , cand sunt eu sechestrata aici, cu laptopul langa mine ,si cu chef de "vorba"
ma gandeam sa dam gata capitolul asta in 2 ore cam cat estimez io ca o sa doarma buburuza lungita pe piciorele mele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Salutare gashca,
mai da ce activitate pe aici..sa nu va deochi
Noi inca ne lupta cu raceala Alesiei...a fost tare maraita 4 zile..vad ca acum incepe sa-si revina...insf a dormit toata nopatea de cand e racita numai intr-un plans a tinut-o..asta e..ne facem noi mari
Lia pupam mamica fericita ..ai grija de tine..auzi?
Mvb dar rau ti-ai mai invatat printesa...e mai greu pt voi ca pt ea e un trai si-o viata...are bodyguarzi de pe acum ...va urez sa rezistati cat mai mult asa daca ii este bine la fata
Ale pe la cate luni i-au iesit primii dintisori?..de acum tre sa ma astept si eu,deja ma doare capul la cat de maraita o fi,dar cine stie poate am noroc si nici nu-mi dau seama cand ii ies..as vrea eu
JoAnn te-am mai intrebat o data in cap. trecut,dar se pare ca nu ai mai vazut postarea mea...cate kg-me au printesele tale ?
Multi pupici pt restul trupei Trutzi,Cora,Lorin,Polo,Babi..sper ca nu am uitat pe nimeni

DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010
POZE ALESIA
CUM S-A NASCUT ALESIA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

pffff....mai fetili unde ati fugit???
chiar acu , cand sunt eu sechestrata aici, cu laptopul langa mine ,si cu chef de "vorba"
ma gandeam sa dam gata capitolul asta in 2 ore cam cat estimez io ca o sa doarma buburuza lungita pe piciorele mele.


mami de bubuline gemene


eu inca sunt pe aici..Alesia doarme....

DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010
POZE ALESIA
CUM S-A NASCUT ALESIA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Bai fetelor,dupa 7 ani de stat in Italia mi s-a rupt si am hotarat sa ma intorc in Romanica..ce ziceti...sunt nebuna sau e de bine?
Am un stres si tot ma gandesc cum o fi acasa dupa atata timp..daca o sa-mi gasesc de munca,etc....ma doare capul de atatea griji
JoAnn ce schema de vaccin ai tu pt fete?...ca sa stiu cum sa merg si eu acasa...

DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010
POZE ALESIA
CUM S-A NASCUT ALESIA


Mergi la inceput