Aspirante si Gravi Nou-Venite(105)-Felicitari Lia!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Fetelor si eu sunt topita dupa mucenici, la noi li se spune sfintzishori...a facut mama ieri , insa nu m-am saturat...cred ca imi trebuiau vreo 2 tavi numai mie...

Nu am intrat ieri ca aveam busit netul, insa va doresc astazi LA MULTI ANI si o primavara frumoasa cu berze garla si tot ce va doriti!




MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Ale sa stii ca ma bag si eu la o beuta...n-am mai baut de nush` cand...n-ar fi rau sa ne apucam azi .....
Pai da, cati-un pic, pic pic, pana n-o mai ramane` nimic


MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Bey, unde sunteti?...ma lasati sa beau de una singura?...sa ne simtem bine de una?...pai asa prietene am io?...care ma lasa la greu?


MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

eu am fost la dr cu karina. la control
are 11.200kg
e fff bineeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Buna dimi...astazi dau eu cafeaua, ca si asa nu mai dorm de pe la 3

O zi buna tuturor


MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Ale ce fata mare ai!...acusi face anishorul......spune-ne cati dintisori are? si daca spune vreun cuvant...a inceput sa mearga?...stiu ca fetitele sunt mai precoce



MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

neata feteleeeeee
mvb iau o cafeluta
fetelor va multumesc ptr urari si incurajari
mvb cred ca printesica te lasa un pic mai libera de ai timnp sa vii la noi mai des

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,
Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine
Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt
Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.
Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti
Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.

bebelinul meu scump

Ma la Bunul sa-mi daruiasca un sanatos
+4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello fetili
Liutabag de seama ca esti singura noastra graviduta la momentul actual. asa ca tre sa avem grija maxima de tine
mvbmey...io zilili trecute...nu mai retin cand ... te sunai...dar nik. cred ca erai ocupata cu printesa ...
si...pana la urma...cum a fost ieri ??ati dovedit mucenicii si cele 40 de pahare???

hai ca merg sa fac
....si defrisat...ca azi sa vad cum scap de la scoala , merg sa ii fac o vizita medicului G., ca nu ma "simtesc" prea bine in zona ovarelor.

o zi cat mai buuuuunaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Neata! fetele

mvb Tare buna cafeluta
Vad ca ai inceput sa fii mai activa
Ce s-a intamplat de mu mai dormi de la 3?

lia Cum te simti? Esti acasa sau la munca?

Cu ajutorul lui Dumnezeu anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Bey, fii-mea are un program super fain...dimineata pana pe la 11-12 doarme ca valiza in gara si intre timp mai fac si eu cate una, cate alta...numnai ca nu ma pot departa prea mult de dormitor...e o santasista de nota 10, cum stau langa ea, e Ok, cum plec cum intra in microrecital.....saptamana viitoare ne cumaparam carucior si abia astept sa ma plimb prin parc ...o sa-mi iau si eu niste bocanci de armata ca vreau sa fac miscare.......de la 75 kg am ajuns la 60 si nu mai dau un gram ...poate miscarea si aerul curat o sa ma ajute sa revin la cele 55 kg ale mele



MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)

Mergi la inceput