Strumfi si prichindei iulie-august 2011 (26)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

In sala de asteptare trei barbati stau cu sufletul la gura.Iese moasa si il felicita pe primul:
- Felicitari aveti gemeni!
- Doamne, ce coincidenta, eu chiar lucrez la Minessota Twins...
Dupa o ora iese aceeasi femeie si spune celui de al doilea tatic:
- Incredibil, aveti tripleti!!! - Nu pot sa cred, ce coincidenta, eu lucrez la 3M Company.
Al treilea lesina.....
- Ce s-a intamplat, intreaba moasa?
- El lucreaza la 7UP....



15+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

inca rad la ultimul banc..:)) super tareeeee. off mai am o sapt pana la eco.. iar o sa treaca timpul greu.. sper s anu ai intervina nimic:) vreau sa-l vad pe bebe:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaaa spune:

Buna fetele!
Ce mult ati scrisss!Trebuie sa recuperez.
Ramy bafta la aminio, Doamne Ajuta sa fie bine.
Noi mergem pe 9 martie la morfo sem2, abia asteptam,avem deja emotii.
Eu o sa nasc la Filantropia - Haiduc Catalin


Fetele voi cum stati cu kg, am vazut la pro tv zilele trecute la stiri ca nu e bn sa luam mai mult de 15 k

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaaa spune:

Super tare bancul!!!

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaaa

Buna fetele!
Ce mult ati scrisss!Trebuie sa recuperez.
Ramy bafta la aminio, Doamne Ajuta sa fie bine.
Noi mergem pe 9 martie la morfo sem2, abia asteptam,avem deja emotii.
Eu o sa nasc la Filantropia - Haiduc Catalin


Fetele voi cum stati cu kg, am vazut la pro tv zilele trecute la stiri ca nu e bn sa luam mai mult de 15 k

22+


multu

eu deocamdata stau bine cu kg....zic eu...amslabit in primele luni 8gk si am pus la loc aproape 3.
inca nu prea ma pofta de mancare , nu imi mai e rau , nu mai vomeze, dar nu manac decat cand mi-e foame si destul de putin.

18+



2006-sarcina obtinuta sub tratament hormonal-avort spontant 9 sapt. 4 IAD- 2008 1iad reusita-sarcina oprita in evolitie 12sapt. 2010-sarcina obtinuta natural :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns v_florina spune:

Eu declar aproape 3kg la 15+. Mentionez ca nu am vomat niciodata in sarcina, asadar nu am avut perioada de pierdut kg.

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Ramyy....tin pumnii la amnio.....o sa fie bine , nu are altfel cum ,DD stie ca este un copil dorit .

ati vazut reportajul cu biberoanele din plastic?....de la 1 iunie se vor scoate de pe piata.

16 + ........ cu


Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Buna ziua Am reusit si eu sa recuperez dar am citit tot deodata si nu am retinut prea mult Ma lasa memoria
Multumesc pt felicitari
Nu stiu de ce mi-a aparut chistul acela. Nu am facut nici un tratament hormonal, nimic. Voi stiti daca un chist vaginal poate duce la cancer sau altceva? Dr mi-a zis ca de abia se simte si sa nu-mi fac griji. Am tot citit pe net si gasesc tot felul de pareri care mai de care sa ma bage in sperieti.
Cory eu am avut simptomele tale cand am mancat vinete cu ceapa extrem de iute si atunci s-a miscat prima data bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul_aug2011 spune:

gata, am mai adaugat la listuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Ma adaugati si pe mine, va rog? Dr Florina Mihalache-CFR 2 si am vazut ca nici la data nasterii nu am completat 17 mai 1985.
Multumesc

Mergi la inceput